Neler Yeni

Öneri 1500-2000 arası M.2 SSD önerisi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,105
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bütçe
1500
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar 27 nisanda okulun Eskişehir gezisine gideceğim ve ordaki mağazalardan ssd almayı planlıyorum önerilere açığım bilerek erken konu açtım doğaçlama uğraşmak istemiyorum
(Neden internetten almıyorsun diyenler içinde evdekilerle bilgisayar konusunda hasımız şuanlık upgrade yapamıyorum internetten kavga etmek istemediğimden dolayı ondan dolayı internetten önermeyin lütfen)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar 27 nisanda okulun Eskişehir gezisine gideceğim ve ordaki mağazalardan ssd almayı planlıyorum önerilere açığım bilerek erken konu açtım doğaçlama uğraşmak istemiyorum
(Neden internetten almıyorsun diyenler içinde evdekilerle bilgisayar konusunda hasımız şuanlık upgrade yapamıyorum internetten kavga etmek istemediğimden dolayı ondan dolayı internetten önermeyin lütfen)
@M.A.Y. ama zenci Varmı bi fikir çok kararsız kaldım

stiga05fx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
838
İsim
Draq123
18 yaş üstü değilmiydin sen çak internetten siparişi neden edemiyorsun anlamadım kendi kartın yokmu

Dükkan fiyatlarını bilmeden öneri yapamayızki

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,205
İsim
Efe Kırmaz

@M.A.Y. ama zenci Varmı bi fikir çok kararsız kaldım
papara kart kullan, ve ssd yi bir arkadaşının evine sipariş et. Sadece bir fikir. mağazalarda f/p ssd'ler bulmak zor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,105
İsim
Emre
Discord
necromancerr
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
18 yaş üstü değilmiydin sen çak internetten siparişi neden edemiyorsun anlamadım kendi kartın yokmu

kanka karttan değilde eve kargo gelince evdekilerle kavga etmek istemiyorum :D

papara kart kullan, ve ssd yi bir arkadaşının evine sipariş et. Sadece bir fikir. mağazalarda f/p ssd'ler bulmak zor.
yok yaş 18 banka hesabı varda eve gelicek kargo falan sorundu ki onada güzel bi fikir sundun eyw :D

Dükkan dediğimde işte normal vatan teknosa falandı da üstte arkadaşın verdiği fikir mantıklı geldi :D

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,066
İsim
kilan embappe
Kral git bak oradaki fiyatlara (büyük ihtimal kazık olur) güzel nibsey görsen anlarsın zaten bence sen. Biz öneri yapamayız Eskişehir'de yaşamıyoruz.

Ama istersen bı Volkan abiye sorabilirim 🤪
artworks-hGskRRysJazIgAws-xEV5tQ-t500x500.jpg

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,105
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kral git bak oradaki fiyatlara (büyük ihtimal kazık olur) güzel nibsey görsen anlarsın zaten bence sen. Biz öneri yapamayız Eskişehir'de yaşamıyoruz.

Ama istersen bı Volkan abiye sorabilirim 🤪
yok kanka normal vatan gibi falan yerlerden sormuştum da arkadaşlar güzel bi öneri yapınca aklıma gelmemişti internetten sipariş edicem düşünüyorum acaba indirip bekleyip 2k altına 1 tb mi alsam yoksa 500 gb alıp ucuzamı kapatsam diye şuanki masaüstü sistemden sonrasındada bunu laptopta depolama niyetine kullanacağım

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,066
İsim
kilan embappe
yok kanka normal vatan gibi falan yerlerden sormuştum da arkadaşlar güzel bi öneri yapınca aklıma gelmemişti internetten sipariş edicem düşünüyorum acaba indirip bekleyip 2k altına 1 tb mi alsam yoksa 500 gb alıp ucuzamı kapatsam diye şuanki masaüstü sistemden sonrasındada bunu laptopta depolama niyetine kullanacağım
Ben olsam internetten Exceria g3 1TB alırım. Altındakiler yaramaz.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,105
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,105
İsim
Emre
Discord
necromancerr
G3te dram yok exceria pro daha iyi model
Hocam arada 600 TL oynuyor ben en ucuz şekilde kapatmaya çalışıyorum :D dramli dramsiz farketmez indirime giren 1 tblik ssdlerden alıcam zaten

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,105
İsim
Emre
Discord
necromancerr
G3 te var. G2 de de var. Bakabilirsiniz.
kanka karar verdim güzel bi ssd indirime düşmezse eğer ay sonuna kadar 500 gb kingston nv2 alıcam zaten içine windows kurmayacağımdan oyunlar falan hızlı açılsın bana yeterli

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,747
Üyeler
142,808
Son üye
Xairesoffical
Top Bottom