Neler Yeni

1500-2000 TL kulaklık önerisi

oafx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Kozan
Bütçe
1500
Merhaba dostlar, 1500-2000 arası bir bütçem var Valorant için bir kulaklık alacağım ses kartlı bir kulaklık olursa çok sevinirim şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.
İyi yıllar...

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Muhammed Berat Yörük
corsair void elite rgb dünyanın benxe en iyi kulaklığı hem hala parasını hakediyor bu piyasada hem de aşırı şık bi kulaklık 👍

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,069
İsim
Ali Batmaz
corsair void elite rgb dünyanın benxe en iyi kulaklığı hem hala parasını hakediyor bu piyasada hem de aşırı şık bi kulaklık 👍
bir kulaklığa 2k verirsin ama şarj girişi hala micro usb dir

oafx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Batuhan Kozan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

sizin önerebileceğiniz bir şey var mı acaba

bipolar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
336
İsim
Muhammed Berat Yörük

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Ahmet Yıldırım
Razer barracuda x kullanıyorum 1750 TL civarında ses kartının olup olmamasını bilmiyorum ama gayet kaliteli bir kulaklık. Ben ses seviyesi 18'de iken kullanıyorum bana çok çok yeterli oluyor yüksek ses arayanlar için güzel. 7.1 özelliği var uygulamasını indirip kullanabiliyorsun. Şarjı bayağı iyi gidiyor 16-17 saat kadar. Mikrofon karşıya temiz bir ses sunuyor ama azıcık yapay gibi. Şarj girişi type-c istersen jak girişi ile de kullanabiliyorsun kablolu. Son olarak çok şık, simmmsiyah.

Top Bottom