Neler Yeni

1500-2000tl arası monitör

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
2000tl üstün çıkmamaya çalışıyorum istediğim özellikler 144hz 1ms olması marka takıntım yok ama başımı ağrıtmayacak tavsiyeler verirseniz iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Recep çuval
2000tl üstün çıkmamaya çalışıyorum istediğim özellikler 144hz 1ms olması marka takıntım yok ama başımı ağrıtmayacak tavsiyeler verirseniz iyi olur
Kardeşim ben geçen hafta aldım aoc 24 inç 144 Hz modelini efsane ötesi bir şey IPS paneli var renkler harika hem.dikey hem yatay kullanabiliyorsun . Hem öne hem sağa sola dönebiliyor ve yükseklik ayarı muhteşem. Kabloları eksiksiz ve kutu sapasaglamdi gözüm kapalı tavsiye ederim

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1

coLSwaG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Eren Güler
Eğer bütçesi varsa TN yerine IPS monitör alması daha iyi olur
Tamamen kullanıcının monitörden ne istediğine bağlı eğer daha akıcı oyunlarda daha iyi performans vererek bir monitör istiyorsa benim attığım daha mantıklı

Burqi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Burak
Tamamen kullanıcının monitörden ne istediğine bağlı eğer daha akıcı oyunlarda daha iyi performans vererek bir monitör istiyorsa benim attığım daha mantıklı
Haklısın aynı monitör bende var zaten :) sadece genel olarak TN yerine IPS önerilir ondan. Kullanacağı yere göre değişir.

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TN alacağıma VA alırım TN lerden nefret ediyorum ve milimlik bir performans farkı vb için de ips yerine tn almam ama yine de sağol cevabın için

coLSwaG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Eren Güler
TN alacağıma VA alırım TN lerden nefret ediyorum ve milimlik bir performans farkı vb için de ips yerine tn almam ama yine de sağol cevabın için
Arada milimlik bir performans farkı yok daha fazla var

Ferhxt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Ferhat
Arada milimlik bir performans farkı yok daha fazla var
fps/shooter tarzı oyunlarında fark var diğer oyunlarda pek bir fark yok genele vurduğun zaman da çok bir olayı olmuyor yani

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,069
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter