Neler Yeni

1500 TL bütçeyle hangi klavyeyi almalıyım

ardakrgz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
arda
Bütçe
1500
1500 TL bütçem mevcuttur
numpad kullanıyorum ama alışırım diye düşünüyorum %60'a
Gamakay Mk61 alırsam red yada brown switch almak zorundayım diğerlerinde stok yok bana da 1 içinde klavye lazım
daha iyi bi fikriniz varsa alabilirim yada klavye hakkında bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim

HyperX alloy MKW100

hyperX origins 60

Gamakay MK61

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kürşat Metin Öztürk
Benim tavsiyem Royal Kludge RK 61 alman hotswap klavyelerin tadi çok başka istediğin switchi takmanın farklı bir özgürlüğü var

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Mustafa Kerem Korkmaz
1500 TL bütçem mevcuttur
numpad kullanıyorum ama alışırım diye düşünüyorum %60'a
Gamakay Mk61 alırsam red yada brown switch almak zorundayım diğerlerinde stok yok bana da 1 içinde klavye lazım
daha iyi bi fikriniz varsa alabilirim yada klavye hakkında bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim

HyperX alloy MKW100

hyperX origins 60

Gamakay MK61
Red switch çok rahat bir şey.Cherry mx kullanıyorum inanılmaz rahat.

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kürşat Metin Öztürk
Gamakay mk61 den farkı nedir ?
Gamakay mk61 hotswap ama optic switchleri var
Rk 61 hot swap ama klasik iğneli mekanik switchleri var
Eğer ilerde switch değiştirmek istersen mk61 de cok fazla seçeneğin yok sadece gateron ve zor bulanan bazi switchler var ama rk 61 klasik iğneli Switch olduğu için çeşit cok fazla

ardakrgz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamakay mk61 hotswap ama optic switchleri var
Rk 61 hot swap ama klasik iğneli mekanik switchleri var
Eğer ilerde switch değiştirmek istersen mk61 de cok fazla seçeneğin yok sadece gateron ve zor bulanan bazi switchler var ama rk 61 klasik iğneli Switch olduğu için çeşit cok fazla
Senin sattığın klavye de güzel duruyor.
Çok bi modlama yapmıcam mk61 in pudding keycapsleri çok hoş gösteriyo kafami karıştırıyo malzeme kalitesi olarak origins 60 cok daha iyi ama

ardakrgz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
arda
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Kürşat Metin Öztürk
Çok bi modlama yapmıcam mk61 in pudding keycapsleri çok hoş gösteriyo kafami karıştırıyo malzeme kalitesi olarak origins 60 cok daha iyi ama
Bende hem Dierya dk61e optik switchli klavye hemde gamakay tk68 Mekanik switchli klavye var ikiside hotswap ikisinide modladim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Suanlik kullandığım klavye bu gamakay tk 68 ve pbt honey milk keycaps gateron red switchler var içinde

Son düzenleme:

ardakrgz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
arda
Bende hem Dierya dk61e optik switchli klavye hemde gamakay tk68 Mekanik switchli klavye var ikiside hotswap ikisinide modladim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Suanlik kullandığım klavye bu gamakay tk 68 ve pbt honey milk keycaps gateron red switchler var içinde
Güzelmiş baya

ardakrgz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
arda
gamakay 1370 TL olmuş alloy origins alıcam gibi duruyor

Top Bottom