Neler Yeni

1500 tl kulaklık önerisi

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
Rica ederim biraz daha öneri bekleyin cok daha iyi kulaklik tavsiyesi verecekler vardir. Iyi aksamlar.
Bekleyeceğim iyi akşamlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben mikrofon kalitesini beğenmemiştim onu alacak gibiydim ilk başta biraz da eski cihaz olmasından kaynaklı vazgeçtim benim için güncellik önemli 2-3 yıl öncesinin kulaklığına belki 5 yıl da olabilir hatırlamıyorum onun çıkışını para vermek istemedim şahsen
Anladığım kadarı ile önermiyorsunuz

Başka tavsiyeleriniz var mıdır?

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
RAZER Blackshark V2 kullanıyorum çok memnunum.

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ayberkd50
RAZER Blackshark V2 kullanıyorum çok memnunum.
Size de sorayim. Kraken v3 mü yoksa blackshark v2 mi?

Ve x modelini mi yoksa 7.1 modelini mi kullanıyorsunuz?

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
Bekleyeceğim iyi akşamlar

Anladığım kadarı ile önermiyorsunuz
evet önermiyorum almayı düşündüklerim sırasıyla blackshark v2 x(bundan ses kartı olmamasından kaynaklı vazgeçtim) hyper x cloud 2 ( bunu indirimi kaçırdığım için alasım gelmedi bide mikrofonunu beğenmemiştim) kraken v3 hypersense ( sadece mediamarkt satıyordu fahiş fiyat veresim gelmedi) bide düz blackshark v2 vardı onu da (mikrofonu ses patlamaları yapıyordu) o yüzden vazgeçtim Aoc gh300 (bunu beğenmiştim mikrofon kalitesi güzel ses kalitesi hakkında emin değilim) steelseries arctis nova 1(bu kulaklık çok eskide kaldığı için vazgeçtim + mikrofonu çok kötüydü) steelseries arctis nova 1 hifi olması lazım onu düşünmüştüm (oyun oynarken kullanmaya uygun olmayacağına karar verdim muhtemel önyargı denebilir) en sonunda razer kraken v3 aldım bugün zaten

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ayberkd50
evet önermiyorum almayı düşündüklerim sırasıyla blackshark v2 x(bundan ses kartı olmamasından kaynaklı vazgeçtim) hyper x cloud 2 ( bunu indirimi kaçırdığım için alasım gelmedi bide mikrofonunu beğenmemiştim) kraken v3 hypersense ( sadece mediamarkt satıyordu fahiş fiyat veresim gelmedi) bide düz blackshark v2 vardı onu da (mikrofonu ses patlamaları yapıyordu) o yüzden vazgeçtim Aoc gh300 (bunu beğenmiştim mikrofon kalitesi güzel ses kalitesi hakkında emin değilim) steelseries arctis nova 1(bu kulaklık çok eskide kaldığı için vazgeçtim + mikrofonu çok kötüydü) steelseries arctis nova 1 hifi olması lazım onu düşünmüştüm (oyun oynarken kullanmaya uygun olmayacağına karar verdim muhtemel önyargı denebilir) en sonunda razer kraken v3 aldım bugün zaten
Bu mu?

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ayberkd50
hayır x olmayanı
Kusura bakma çok sordum ama farkı ne?(şimdi karar verip yakın bir zamanda alacağım o yüzden soruyorum)
Birde şu modele bakabilir misin sence hangisi?

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
Kusura bakma çok sordum ama farkı ne?(şimdi karar verip yakın bir zamanda alacağım o yüzden soruyorum)
Birde şu modele bakabilir misin sence hangisi?
biraz geç döndüm bir yandan mesaide olduğum için, v3 ile v3x arasındaki fark tamamen ses kalitesi ve tiz sesler ile alakalı. x modellerde oyun içi ayak seslerinin birbirine karışmasından şikayetçi olunmuş.Razer blackshark v2 ise x versiyonundan daha iyi tabi kraken v3 ile arasındaki fiyat farkında değmeyeceğini düşündüğüm için almadım ben + olarak kraken v3 ile blackshark v2 arasında bass farkı bulunuyor blackshark v2 de sesler daha çok patlarken kraken de bu daha stabil

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ayberkd50
biraz geç döndüm bir yandan mesaide olduğum için, v3 ile v3x arasındaki fark tamamen ses kalitesi ve tiz sesler ile alakalı. x modellerde oyun içi ayak seslerinin birbirine karışmasından şikayetçi olunmuş.Razer blackshark v2 ise x versiyonundan daha iyi tabi kraken v3 ile arasındaki fiyat farkında değmeyeceğini düşündüğüm için almadım ben + olarak kraken v3 ile blackshark v2 arasında bass farkı bulunuyor blackshark v2 de sesler daha çok patlarken kraken de bu daha stabil
Çok teşekkür ederim. Direkt kararlaştırdım bende. Kraken v3 alacağım inşallah. Size de kolay gelsin, iyi akşamlar.

Farukteke55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
318
İsim
Faruk
Size de sorayim. Kraken v3 mü yoksa blackshark v2 mi?

Ve x modelini mi yoksa 7.1 modelini mi kullanıyorsunuz?
V2 modelini kullanıyorum. 7.1 yok bunda kendi THX özelliği var.
kraken v3 de kullandım ama 1-2 saat kadar o da güzeldi
Benim aldığımda 1000 TL idi fiyat performans bakımından uygundu benim tercihim bu oldu.
Fiyatlara yeni baktımda 1.8 - 2 k bandına çıkmış fiyatlar

Top Bottom