Neler Yeni

1500 TL MOUSE ÖNERİSİ

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Yücel İsra TEMİR
Arkadaşlar 2 mouse'da aldım eğer bütçeniz var ise asus rog gladius 2450 TL 500 geri ödemesi var 1950 TL geliyor tavsiyem o eğer yok ise 2. seçenek olarak m800 ultra ben aldım iade ettim malzeme kalitesi beklediğim gibi çıkmadı
ROG 3 var da 1k oynatıyor be dostum. Sence karşılaştırmak mantıklı mı ?

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Bayram

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Yücel İsra TEMİR
Bundan bahsediyorum bende, alınabilir bir mouse ama 1k fark var. Bu 2.5, delux 1.5k. İkisini kıyaslamak mantıklı olmaz diyorum. Bütçesi 1500 olduğu için delux alırsa daha sağlıklı olur.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Bayram
Bundan bahsediyorum bende, alınabilir bir mouse ama 1k fark var. Bu 2.5, delux 1.5k. İkisini kıyaslamak mantıklı olmaz diyorum. Bütçesi 1500 olduğu için delux alırsa daha sağlıklı olur.
1k fark yok işte mesele o delux 1770 TL geliyor bu geri ödeme ile 1950 TL geliyor

• Beğen
Reaksiyonlar: isra

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Bayram
2 modeli de aldım delux direk iade yolladım malzeme kalitesi gerçekten beklentimin altında çıktı sağ click tuşu dışarı doğru çıkıntılı duruyor 😂

Ekler

• IMG_4089.jpeg
    IMG_4089.jpeg
    1.3 MB · Hit: 4

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Yücel İsra TEMİR
1k fark yok işte mesele o delux 1770 TL geliyor bu geri ödeme ile 1950 TL geliyor
O zaman devreye tutuş şekli giriyor, Bu fiyatlara çıkarım derse eline hangisi otutursa. Ben yine de kimsenin asus önerdiğini görmedim veya güzelleyeni görmedim. O yüzden içim rahat bir biçim de al diyemem asus için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sağ click tuşu dışarı doğru çıkıntılı duruyor 😂
Modeli öyle olduğu için olabilir mi ? yoksa direk sağ taraf sol dan daha mı önde ?

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Bayram
O zaman devreye tutuş şekli giriyor, Bu fiyatlara çıkarım derse eline hangisi otutursa. Ben yine de kimsenin asus önerdiğini görmedim veya güzelleyeni görmedim. O yüzden içim rahat bir biçim de al diyemem asus için.
Ben derim malzeme kalitesi yeter ve şuan alırsa şu 2 mouse arasın da sadece 200 TL fiyat farklı oluyor geri ödeme ile

Modeli öyle olduğu için olabilir mi ? yoksa direk sağ taraf sol dan daha mı önde ?
Hayır sağ click tuşu yamuk gibi mousun yanından çıkmış tutarken eline batıyor

isra

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Yücel İsra TEMİR
Hayır sağ click tuşu yamuk gibi mousun yanından çıkmış tutarken eline batıyor
Anlamadım :)

Ben arkadaş için konuştum da konu benim, biraz da kendim için konuşayım. Her şey den önce AĞIR. 88 gr yapısı var. Ve benim için rahat bir tutuş sunacak bir yapısı yok. O yüzden ben Delux tan gidicem.

Şuan elimde Lamzu atlantis İLK mouse var, 49 ya da 52 gr olması lazım. 88 ler falan çok ağır...

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Bayram
Anlamadım :)

Ben arkadaş için konuştum da konu benim, biraz da kendim için konuşayım. Her şey den önce AĞIR. 88 gr yapısı var. Ve benim için rahat bir tutuş sunacak bir yapısı yok. O yüzden ben Delux tan gidicem.

Şuan elimde Lamzu atlantis İLK mouse var, 49 ya da 52 gr olması lazım. 88 ler falan çok ağır...
2 mousu da elime aldım abartılacak bi ağırlık yok gayet yeterli ve memnunum bende delux öneriridim özellikler'den dolayı fakat ürünü elime alınca hayal kırıklığı böyle dandik bi yapı olamaz neyini anlamadın merak ettim sağ click tuşu yamulmuş gibi yan taraftan çıkmış

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,715
Üyeler
142,799
Son üye
kaanenn
Top Bottom