Neler Yeni

1500 TL ye va panel monitor

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk
IPS bende sevmiyorum o kadar parlak renk gözlerimi alıyor. VA istemenizin nedeni curved monitör sevmeniz mi?
Yok va paneller hem tn hemde ips panellerin tam ortasinda bir panel rekabetci oyunlarda fortnite PUBG cs valo gibi oyunlarda aslinda tn panel daha iyidir ama ben tn panel istemiyorum iki panelinde ortasinda olan va paneli oyuzden istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki nedeni nedir? Bizi aydınlatır mısınız?
Tam olarak bende hatırlamiyorum yanlış bilgi vermeyeyim ama bir videoda gördügüm uzere va panellerde rekabetci oyunlar daha iyi oluyor

Maeve Wiley

80+ Bronze
Yok va paneller hem tn hemde ips panellerin tam ortasinda bir panel rekabetci oyunlarda fortnite PUBG cs valo gibi oyunlarda aslinda tn panel daha iyidir ama ben tn panel istemiyorum iki panelinde ortasinda olan va paneli oyuzden istiyorum
bunu alabilirsiniz ya da gaming gecesinde şanslıysanız 27" monitör alabilirsiniz.

PROZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Hazer Enes Bozkurt

Tam olarak bende hatırlamiyorum yanlış bilgi vermeyeyim ama bir videoda gördügüm uzere va panellerde rekabetci oyunlar daha iyi oluyor

Nedenini ben söyledim IPS panellerde gecikme süresi önceden çok olurdu Ghosting yaşanırdı. Artık öyle değil.

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk
Hocam, VA monitörlerde genelde daha fazla ghosting oluyor. Ayrıca artık IPS'ler de çok iyi gecikme değerleri vesaire veriyor. Bence IPS tercih etmelisiniz.
Yani onermiceginiz ips panel monitor varsa onerin gsync ve curved olursa iyi olur

bunu alabilirsiniz ya da gaming gecesinde şanslıysanız 27" monitör alabilirsiniz.
Olabilir

Maeve Wiley

80+ Bronze
Yani onermiceginiz ips panel monitor varsa onerin gsync ve curved olursa iyi olur

2200 TL butçemi asar
düzelttim en uygunu bu ama itopyada ara sıra 1502tl civarına düşüyor.

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
FPS oyunları ağırlıklı oynuyorsan tn al geç. VA panel pek önermiyorum ghosting sorunu çok fazla oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Hüseyin Köse

SEYİT ONBAŞI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,134
İsim
Berat özturk