Neler Yeni

1500 TL'ye 144 Hz Monitör Önerisi

GeZgiN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mevlüt Yıldırım
Arkadaşlar bu konu hakkında bir kaç konu açtım ama bu son bugün alacağım inşallah öncelikle bilgisayrım 144 fps almıyor fakat bu önümüzdeki sene üniversite sınavına girecem ve sonra bilgisayar alacağım o yüzden şimdi 75 hz alıp sonradan tekrar 144 hz alasım yok ailem 1000 TL ye okey ama 144 hz ve güzel olursa ikna edebilirim ben ikna ettim olarak düşünüyorum ve aklımdaki monitör ips ve pivot özelliği olduğu için
bu monitör sizce bunumu almalıyım bu fiyat segmentinde başka bi öneriniz varmı ?

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer Keskin
Arkadaşlar bu konu hakkında bir kaç konu açtım ama bu son bugün alacağım inşallah öncelikle bilgisayrım 144 fps almıyor fakat bu önümüzdeki sene üniversite sınavına girecem ve sonra bilgisayar alacağım o yüzden şimdi 75 hz alıp sonradan tekrar 144 hz alasım yok ailem 1000 TL ye okey ama 144 hz ve güzel olursa ikna edebilirim ben ikna ettim olarak düşünüyorum ve aklımdaki monitör ips ve pivot özelliği olduğu için
bu monitör sizce bunumu almalıyım bu fiyat segmentinde başka bi öneriniz varmı ?
Güzel monitör, bende almayı düşünüyorum bundan.

01adanalı

80+ Silver
1ms GTG bir monitör alınır tavsiye edenler çok.

GeZgiN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mevlüt Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel monitör, bende almayı düşünüyorum bundan.
Hocam bende baktım bu segmentte asus un ips i var samsung un va curved var 1400 1500 aralığında olmuşken düzgün olsun diyerek akşam bundan sipariş edeceğim Allah tan bir mani gelmesse
Mesaj otomatik birleştirildi:

@rintarou kardeşim farklı bir konuda gördüm monitörde etiketleyin yazmışsın senin düşüncen nedir

Son düzenleme:

Touoa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,933
İsim
Turuncu Keskin
Güzel monitör bana kalırsa, ghosing sıkıntısı çekeceğini de sanmıyorum. Güle güle kullan

Top Bottom