Neler Yeni

Öneri 1500Tl Beyaz Red Switch Klavye Önerisi

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
Bütçe
1500
Arkadaşlar redragon k630 almıştım lakin kargodan hasarlı geldi ve iade etmek zorunda kaldım bunun yerine önerebileceğiniz daha iyi bi klavye var mı yoksa aynı klavyeden devam mı edeyim?

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Arnold Ciwardagexer
Arkadaşlar redragon k630 almıştım lakin kargodan hasarlı geldi ve iade etmek zorunda kaldım bunun yerine önerebileceğiniz daha iyi bi klavye var mı yoksa aynı klavyeden devam mı edeyim?
Rk61.

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Seyfullah
Yellow switchli kemove k68 var ilgilenirsen yaz , red switch gibi yellow switchler de . Ayriyeten daha önce k530 pro kullandım, redragonu kesinlikle tavsiye etmem çok düşük kalitede ürünler yapıyor.

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
Yellow switchli kemove k68 var ilgilenirsen yaz , red switch gibi yellow switchler de . Ayriyeten daha önce k530 pro kullandım, redragonu kesinlikle tavsiye etmem çok düşük kalitede ürünler yapıyor.
gamepowerdan sonra redragon kaliteli gelmişti elime aldığımda ama yanılmışım demek ki peki yukarıdaki arkadaşın paylaştığı nasıldır?

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Seyfullah
Al birini vur ötekine ses kalite olarak ikisi de aynı
Mesaj otomatik birleştirildi:

gamepowerdan sonra redragon kaliteli gelmişti elime aldığımda ama yanılmışım demek ki peki yukarıdaki arkadaşın paylaştığı nasıldır?
Al birini vur ötekine aynı şeyin laciverti o da. Bu bütçede amazonda bulacağın klavyelerin çoğu çinden marka bastırılarak geliyo aralarında neredeyse fark yok

Al birini vur ötekine aynı şeyin laciverti o da. Bu bütçede amazonda bulacağın klavyelerin çoğu çinden marka bastırılarak geliyo aralarında neredeyse fark yok
[/QUOTE]

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Arnold Ciwardagexer

Bu klavye değil mi? Bütçeyi biraz daha arttırıp daha iyi şu var diyeceğiniz bi klavye varsa onu da görmek isterim.
Kablosuz versiyondan bahesetmiştim fakat ona biraz zam gelmiş görüyorum ki.

K68 ile RK61 arasında fark var. Switch kalitesi de bunlardan biri. RK61 RK switch kullanırken attığınız klavye TMKB kullanıyor. Al birini vur ötekine olmuyor maalesef.

Yigkikt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
Kablosuz versiyondan bahesetmiştim fakat ona biraz zam gelmiş görüyorum ki.

K68 ile RK61 arasında fark var. Switch kalitesi de bunlardan biri. RK61 RK switch kullanırken attığınız klavye TMKB kullanıyor. Al birini vur ötekine olmuyor maalesef.
Ajazz Ak992 çok övüyorlar ama aradaki fark gümrük ile 1kyı buluyor sizin önerdiğiniz klavyeyi almak yerine beklemek gerekir mi biraz daha üzerine koyup onu almak için yoksa çok da uçuk bi fark yok derseniz ilk önerdiğinizin linkini yollarsanız sevinirim.

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Seyfullah

Al birini vur ötekine aynı şeyin laciverti o da. Bu bütçede amazonda bulacağın klavyelerin çoğu çinden marka bastırılarak geliyo aralarında neredeyse fark y
Ajazz Ak992 çok övüyorlar ama aradaki fark gümrük ile 1kyı buluyor sizin önerdiğiniz klavyeyi almak yerine beklemek gerekir mi biraz daha üzerine koyup onu almak için yoksa çok da uçuk bi fark yok derseniz ilk önerdiğinizin linkini yollarsanız sevinirim.
Bi klavyenin kalitesini belirleyen tek şey switch değil bunu biliyorsundur diye ümit ediyorum. Her tuşu ayrı çınlayan pcbnin altına üstüne birer parça plastik koyulmuş klavyeler bunlar. Hangi switchi kullandığı çok bi şeyi değiştirmiyor hepsi bu şekilde.

LeviathanSS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Arnold Ciwardagexer
Eğer tam boy istiyorsanız HP Omen Encoder alabilirsiniz. Eğer o kadar hardcore gamer değilseniz ak992 gerçekten çok iyi bir seçenecek.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,863
İsim
göksel yurtcan
rk61 le reddragonu karşılaştırmak rk61e hakaret olur arada çok ciddi kalite farkı var

@seyfx siz ne tavsiye ediyorsunuz logitech g213 mü ? çinde üretilmeyen klavye varda bizim mi haberimiz yok ? rk61in plastik bed kullandığını nereden uydurdunuz ?

seyfx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Seyfullah
rk61 le reddragonu karşılaştırmak rk61e hakaret olur arada çok ciddi kalite farkı var

@seyfx siz ne tavsiye ediyorsunuz logitech g213 mü ? çinde üretilmeyen klavye varda bizim mi haberimiz yok ? rk61in plastik bed kullandığını nereden uydurdunuz ?
Aldım denedim aşırı dandik bir klavyeydi:)

Ben çin klavyesi önermiyorum demedim ama amazonda gördüğü bu fiyattaki klavyelerin aynı dandiklikte olduğunu söyledim. Bu fiyat bandında ne alsa çinden olacak zaten ama ali expressten ya da ikinci elden daha kaliteli bi klavye bulabilir kendine

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,863
İsim
göksel yurtcan
Aldım denedim aşırı dandik bir klavyeydi:)

Ben çin klavyesi önermiyorum demedim ama amazonda gördüğü bu fiyattaki klavyelerin aynı dandiklikte olduğunu söyledim. Bu fiyat bandında ne alsa çinden olacak zaten ama ali expressten ya da ikinci elden daha kaliteli bi klavye bulabilir kendine
kullanmadığınıza yemin edebilirim ama kanıtlayamam ama neyse forum sizin gibileri yüzünden batıyor zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,109
Üyeler
155,517
Son üye
Versetwo2
Top Bottom