Neler Yeni

15bin tl civarı laptop önerisi

bado44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bahadir
Unreal engine 4 de oyun yapacağım ama arada oyunda oynarım LOL valorant minecraft falan ancak uzun bir süre beni götürsün arkadaşlar oyunvtavsiye ettiğinde kaldırsın yeni çıkan oyunları falan oynarsın kısaca iyi olsun

Sergeant Cross

80+ Bronze

whisper snow

80+ Silver
Unreal engine 4 de oyun yapacağım ama arada oyunda oynarım LOL valorant minecraft falan ancak uzun bir süre beni götürsün arkadaşlar oyunvtavsiye ettiğinde kaldırsın yeni çıkan oyunları falan oynarsın kısaca iyi olsun
Laptopla oyun yapmani tavsiye etmem ama illa Laptop istiyosan bunu onerrim
geceleri indirime giriyor takip et derim

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
352
İsim
naber
amd işlemciler leptoplarda iyi performanslar vermediği söyleniyor
3050 leptop bakabilirsiniz o fiyata indirimde rahat alınır
acer ve dell var o fiyatta şuan marka olarak bunları pek sevmem ama diğer markalara göre daha ucuzlar
acer olanın işlemci daha güçlü ekran hz yazmamışlar diğer siteler doğruysa 144 hz falan yazıyor

Son düzenleme:

bado44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bahadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Laptopla oyun yapmani tavsiye etmem ama illa Laptop istiyosan bunu onerrim
geceleri indirime giriyor takip et derim
Neden tavsiye etmiyorsun

whisper snow

80+ Silver
Neden tavsiye etmiyorsun
Hocam laptoplar cok isiniyor ve genelde ekran kartlari kirpilmis oldugu icin VRAM leri az oluyor. Kucuk capta oyun yapabilirsin tabii genede ama ben bu isler icin her zaman masaustu alinmasi taraftariyim.

bado44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bahadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam laptoplar cok isiniyor ve genelde ekran kartlari kirpilmis oldugu icin VRAM leri az oluyor. Kucuk capta oyun yapabilirsin tabii genede ama ben bu isler icin her zaman masaustu alinmasi taraftariyim.
Çok sağol benim pek bilgim yok vram konusunda açıkçası ne oldunu dahi bilmiyorum
o yüzden buraya laptop yazdım ama öyle diyorsan bana pek farketmez masa üstü biraz daha uğraştırıyor diye ama oyun işini küçük çaplı düşünmuyom o yüzden masaüstü tavsiyelere yeni konu açacam sağol

whisper snow

80+ Silver
Çok sağol benim pek bilgim yok vram konusunda açıkçası ne oldunu dahi bilmiyorum
o yüzden buraya laptop yazdım ama öyle diyorsan bana pek farketmez masa üstü biraz daha uğraştırıyor diye ama oyun işini küçük çaplı düşünmuyom o yüzden masaüstü tavsiyelere yeni konu açacam sağol
Rica ederim hocam surekli seyahat halinde degilsen masa ustu al hazir sistem alirsan kurulu gonderiyorlar zaten. Oyle olmazsa dahi kendin kurarsin gayet kolay bir islem.

4RSL4NN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Muhammed Arslan
Instagram
muhammed.arslan41
acer aspire 7 öneririm bende kullanıyorum bi arkadaşta link atmış zaten (vatan mağazasından aldım )

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,130
Üyeler
149,847
Son üye
wholoss
Top Bottom