Neler Yeni

15protr55k çok büyük kampanya

bunlar hıyarcı tayfa heralde çoğu ürünü uygun fiyat baksanıza Alıntıyı görüntüle
Belki çengelköy gelecek nerden biliyorsun 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

n11 den çok alışveriş yapmıyorum bilemedim alan var mı
Ben bilemedim şimdi şöyle de bir şey var adamalrın ismi bile yok googleda parayı geri alırsında mahkeme zart zurt uzatırmı n11 bilemedim diğer telefonları görünce

sinans207

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Sinan Selçuk Topalan
Belki çengelköy gelecek nerden biliyorsun 😀

Ben bilemedim şimdi şöyle de bir şey var adamalrın ismi bile yok googleda parayı geri alırsında mahkeme zart zurt uzatırmı n11 bilemedim diğer telefonları görünce
Çengelköy gelirse razıyım çürük hıyar gelmesin de :)

satıcının hepsiburada mağazasıda varmış buldum telefonlar hariç tüm ürünler aynı :D
o zaman arkadaşın dediği gibi hesabı çaldırmışlar almam herhalde ya başımıza iş açmayalım durduk yere.

corez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Mert Uysal
almak boşa ugras demek kredi kartından limit kesmesi 1 haftalıgına en az iadesi felan olcakta bıla bıla

Vitorrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
135
İsim
Tahir Öztürk
Ürün satışa kapatılmış muhtemelen bir yanlışlık var işin içerisin de

Çengelköy gelirse razıyım çürük hıyar gelmesin de :)

o zaman arkadaşın dediği gibi hesabı çaldırmışlar almam herhalde ya başımıza iş açmayalım durduk yere.
Hesabı çaldırmış olsa da n11 parayı satıcıya vermiyor zaten hemen para geri iade edilir de ne zaman edilir o problem

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Cefika
Ürünü girerken ürün koduyla girdiyse n11 tarafında karışmıştır ya da kendisi 15 pronun koduna denk geldiyse belki otomatik girmiştir. Alanlara gitmez yüksek ihtimalle de saçmalık yani insan bi satış belgesi ister öyle kabul eder ürünü bu n11de çok acayip.

6khn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Gökhan
Bende heyecan yaptım :D

Top Bottom