Neler Yeni

16 yaşımdayım boyum uzarmı? 164 üm

SmokeR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Keçiören
iç bişi olmaz yani
anladım sağolun sizede saçma gelebilir ama bişi daha sorucağım bu sütlerin vitamli halelri varmış sanırım şokta vb. marketlerde görüyordum sizce o daha iyi olurmu

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,326
İsim
Lokman Doğan
anladım sağolun sizede saçma gelebilir ama bişi daha sorucağım bu sütlerin vitamli halelri varmış sanırım şokta vb. marketlerde görüyordum sizce o daha iyi olurmu
yani iyi olabilir belki pazarlama taktiğidir iyi araştırmak lazım

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,345
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
son 1 yılda uzamam durdu 1 yıl önce 1 yılda nerdeyse 10cm uzamıştıım son 1 yıldır 3cm anca var yada yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

market sütleri zararlıymış bi etkisi yokmuş doğru mu
Hocam o zaman bir tik sanssizmissiniz demekki genetik acidan. Eger ki 5 cm uzerinde falansa 175i gecersiniz derdim (sadece tahmin) ama su an icin 170 civari gibi duruyor. Tabi ki bir endokrin doktoruna gorunseniz daha iyi olur ama dedigim gibi doktorlar bile net bir sekilde gelecekteki boyunuzu bilemez. Sadece daha uzayip uzamayacaginiz anlasilabilir. Ya da boy tahmini olarak bir aralik verebilir.

Hocam o zaman bir tik sanssizmissiniz demekki genetik acidan. Eger ki 5 cm uzerinde falansa 175i gecersiniz derdim (sadece tahmin) ama su an icin 170 civari gibi duruyor. Tabi ki bir endokrin doktoruna gorunseniz daha iyi olur ama dedigim gibi doktorlar bile net bir sekilde gelecekteki boyunuzu bilemez. Sadece daha uzayip uzamayacaginiz anlasilabilir. Ya da boy tahmini olarak bir aralik verebilir.
Ama ne olacagi belli olmaz hocam, kemik yasi 18 e kadar uzar genelde erkekler. Tabi ne kadar uzayacagi kisinin genetigine, beslenme vb bagli olabilir. Biri 17-18 inde 2-3 cm uzar biri daha fazla uzar degiskendir bu.

FurkanIIy

80+ Bronze
boyum 164 babam 178 annem 165 civarı boyları var ben uzarmıyım 16 ya 1 ay önce girdim
Genetikle alakalı böyle şeyler. Taş çatlasın 175 olursun.
İnternette saçma sapan boy uzatma teknikleri dönüyor ama imkansıza yakın öyle şeyler. O yüzden şu an yapman gereken boyunu uzatmaya çalışmak değil, kişisel gelişimine odaklanmak olur. Boy 2 metre olsa ne olur içindeki boş olduktan sonra.

Pukiina

80+
boyum 164 babam 178 annem 165 civarı boyları var ben uzarmıyım 16 ya 1 ay önce girdim
Amcaların, dayıların vs yakın akrabaların boy orantısı da önemli ama basketbol oynayabilirsin kemikleri esnetecek her türlü spor. Yaşın daha küçük uzarsın

SmokeR6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Keçiören
Amcaların, dayıların vs yakın akrabaların boy orantısı da önemli ama basketbol oynayabilirsin kemikleri esnetecek her türlü spor. Yaşın daha küçük uzarsın
umarım uzarım dayılarım orta boylu teyzemde halalarım orta boyun biraz üstü büyükbabam uzun kuzenlerim baba tarafı hepsi uzun benden 1-2 yaş büyük kız kuzenim 175 7-8 yaş büyük kız kuzenim 183 yine o yaşlarda erkek kuzenim 185 diğerlerini saymicam onlar zaten benden yaşça küçük anne tarafı kısa baba tarafıma göre

20 ye kadar uzarsın
internette bu çok değişken kim doktorların şeyini okuyorum 21-22 ye kadar uzanır diyor kimisi 18 den sonra durur kimiside sizin gibi 20 ye kadar diyor genel olarak genetik diyorlar hangisi doğru bilmiyorum

Genetikle alakalı böyle şeyler. Taş çatlasın 175 olursun.
İnternette saçma sapan boy uzatma teknikleri dönüyor ama imkansıza yakın öyle şeyler. O yüzden şu an yapman gereken boyunu uzatmaya çalışmak değil, kişisel gelişimine odaklanmak olur. Boy 2 metre olsa ne olur içindeki boş olduktan sonra.
haklısınız öyle olsa bile insan üzülüyor yani fazla kısa kalıyorum yani neden içi dolu uzun birisi olamam ki kötü hissetiriyor ama yapıcak çok bişide yok gibi sadece daha fazla dikkat ediceğim

Top Bottom