Neler Yeni

1660 ti veya rtx 2060 Laptop

Jerlynn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Oğuzkaan
İçinde rtx 2060 veya gtx 1660ti bulunan fiyat/performans leptop önerrbilir misiniz lütfen.
Leptop almak zorundayım bilgisayar al demeyin.

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
İçinde rtx 2060 veya gtx 1660ti bulunan fiyat/performans leptop önerrbilir misiniz lütfen.
Leptop almak zorundayım bilgisayar al demeyin.
2060 lı laptop:

1660 lı laptop yerine 1650 Ti 'lı laptop alabilirsiniz:

Jerlynn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Oğuzkaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2060 lı laptop:

1660 lı laptop yerine 1650 Ti 'lı laptop alabilirsiniz:
Bunlara baktım ancak stokta yok ne zaman geleceği hakkında bilginiz var mı

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Bunlara baktım ancak stokta yok ne zaman geleceği hakkında bilginiz var mı
1-2 hafta içinde stoklar yenileniyor diye biliyorum. Daha ucuzlarını bulabilirsen bakabilirsin. Benim en ucuz bildiğim marka bu.

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım

laptopp.png

Jerlynn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Oğuzkaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monster tavsiye ederim fakat oyun oynuyorsanız 1660 ti modelini alın. 1650 ile aralarında çok fark mevcut.
Monsterin 1660ti modeli yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı leptopu aldım ancak kargoya verilmiyor haftalardır bekliyorum yarın iptal edip başka alıcam her aradığımda yarın verilecek diyor en sonunda bıktık

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Fırat Kılınç
Hocam laptop da uzun test yapmadınız sanırım. Intel bir önceki işlemcileri o.c. yapıp piyasaya sürdüğünden çok aşırı ısınıyor. Monster kullanıcısıyım i7 9750H 1660ti kombinasyonu mevcut. İşlemci 95 dereceyi gördüğünde soğutmak için performansını kısıyor. Bu da karşıma drop olarak çıkıyor. Açıkçası Intel den hiç memnun değilim.

Monsterin 1660ti modeli yok

Aynı leptopu aldım ancak kargoya verilmiyor haftalardır bekliyorum yarın iptal edip başka alıcam her aradığımda yarın verilecek diyor en sonunda bıktık
Nvidia ekran kartlarını güncelliyor diye bir şey duydum belki stoklardan kaldırılmış olabilir. Bendeki model Tulpar T5 v19.1

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
Hocam laptop da uzun test yapmadınız sanırım. Intel bir önceki işlemcileri o.c. yapıp piyasaya sürdüğünden çok aşırı ısınıyor. Monster kullanıcısıyım i7 9750H 1660ti kombinasyonu mevcut. İşlemci 95 dereceyi gördüğünde soğutmak için performansını kısıyor. Bu da karşıma drop olarak çıkıyor. Açıkçası Intel den hiç memnun değilim.

Nvidia ekran kartlarını güncelliyor diye bir şey duydum belki stoklardan kaldırılmış olabilir. Bendeki model Tulpar T5 v19.1
Yoo kullanıyorum hala. i5 i7 kadar ısınmıyor. Undervolt yaptım kullanıyorum şuanda hernagi bir thermal throttling ile karşılaşmadım. Stress tesltleri de buna dahil. İşlemci genelde yükte 80 civarında. Ayrıca ryzen laptoplarda çok verimsiz inan buna. Ryzenden intele geçtim ben memnunum şuan.

Top Bottom