Neler Yeni

Öneri 17.000 TL ye kadar 17.3 Laptop önerisi

BroDill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Buğra Semih Dündar
Bütçe
17.000
Başlıkta da belirttiğim gibi 17.3 olması zorunlu. fiyatı çok iyi bir alternatif olmadıkça arttırmak istemiyorum.. şuan msi gs72 stealth pro kullanıyorum. o yüzden biraz kalite konusunda takıntılıyım
Monster T7 V21.5 aldım. sağlam olan tek parçası klavyesiydi.. sorunsuz olsa çok beğenmiştim. anlattıkları koşulsuz şartsız iade zırıltısı 20 günde sonuç buluyor. anca paramı alabildim.
yurtdışından da alabilirim ama garanti konusunda korkuyorum...
önerilerinizi bekliyorum (gamegaraj-casper olmazsa sevinirim)
(monster t7 v21.5 konusunda sorularınızı sorabilirsiniz. mux switch yoktu. valorant-cs 150-200 fps aralığındaydı(isterseniz ayarları fulleyin,isterseniz benim gibi 1280-1024 oynayın her türlü aynı fps). AAA oyunlarda zaten bi sıkıntı yoktu)

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Başlıkta da belirttiğim gibi 17.3 olması zorunlu. fiyatı çok iyi bir alternatif olmadıkça arttırmak istemiyorum.. şuan msi gs72 stealth pro kullanıyorum. o yüzden biraz kalite konusunda takıntılıyım
Monster T7 V21.5 aldım. sağlam olan tek parçası klavyesiydi.. sorunsuz olsa çok beğenmiştim. anlattıkları koşulsuz şartsız iade zırıltısı 20 günde sonuç buluyor. anca paramı alabildim.
yurtdışından da alabilirim ama garanti konusunda korkuyorum...
önerilerinizi bekliyorum (gamegaraj-casper olmazsa sevinirim)
(monster t7 v21.5 konusunda sorularınızı sorabilirsiniz. mux switch yoktu. valorant-cs 150-200 fps aralığındaydı(isterseniz ayarları fulleyin,isterseniz benim gibi 1280-1024 oynayın her türlü aynı fps). AAA oyunlarda zaten bi sıkıntı yoktu)
monsterde sen de düşük fps sorunu yaşadın galiba değil mi? doğru anladım.

BroDill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Buğra Semih Dündar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monsterde sen de düşük fps sorunu yaşadın galiba değil mi? doğru anladım.
aynen ama cs ve valorant gibi pek ekran kartı kullanımı gerektirmeyen oyunlarda gtx970m düzeyinde fps veriyordu. ama RDR2 gibi AAA oyunlarda bi sıkıntı yoktu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynen ama cs ve valorant gibi pek ekran kartı kullanımı gerektirmeyen oyunlarda gtx970m düzeyinde fps veriyordu. ama RDR2 gibi AAA oyunlarda bi sıkıntı yoktu.
bununda sebebi sanırım mux switch

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
evet ya yeni serilerinde çok sorun bulunuyor . çok geçmiş olsun hocam.
msi yeni serileri her konuda başarılıydı bakıp yazayım ben de alternatifleri.
@Techno08

BroDill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Buğra Semih Dündar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bununda sebebi sanırım mux switch
paneli bozuk-hoparlörü cızırtılı-garip garip sorunlu bir laptop geldi. ve bu durum 2 kere yaşandı şaka gibiydi monster maceram

evet ya yeni serilerinde çok sorun bulunuyor . çok geçmiş olsun hocam.
msi yeni serileri her konuda başarılıydı bakıp yazayım ben de alternatifleri.
@Techno08
cevaplarınızı bekliyorum hocam işlerimi şuanlık bu laptoptan halletmeye çalışıyorum fakat yetmiyor. oyunlarda felanda zaten aramızda olmuyor :)

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
paneli bozuk-hoparlörü cızırtılı-garip garip sorunlu bir laptop geldi. ve bu durum 2 kere yaşandı şaka gibiydi monster maceram
çok geçmiş olsun insan 17 k para verip bunları yaşayınca sinirleniyor.

Emre11

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Emre Yılmaz

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş

BroDill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Buğra Semih Dündar
çok geçmiş olsun insan 17 k para verip bunları yaşayınca sinirleniyor.
teşekkür ederim. teknoloji ürünlerinde böyle hatalar olur ama 2 kere aynı durumun yaşanıp pişkin pişkin bilmiş konuşup iademi 20 gün sonra vermeleri sinirlendiriyor insanı

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Dostum 15.6 inch istersen birçok 3060-3070 laptop var. 17.3 istersen 2060'a kadar düşüyor

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
  • Beğen
Reaksiyonlar: Muti

Emre11

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim