Neler Yeni

17.000TL Upgrade Edilebilir Toplama Sistem Önerisi

BoranJobs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Boran Çiftçi
Bütçe
17.000
Selam upgradeye yatkın, sıvı soğutmalı bir sistem arıyorum. Donanımcı arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Şimdiden yardımlarınız için çok ama çok teşekkür ederim.

Not: Bakiye çok fazla abartılmayacak kadar aşılabilir. Sıvı soğutmalı sistem aradığımdan pahalı olacağının farkındayım. NVIDIA ekran kartlı olursa sevinirim. Donanımla aşırı ilgilendiğim dönemde NVIDIA ekran kartı her zaman iyiydi, (son zamanlarda DLSS yazılım desteği gibi bir takım şeylerle daha iyi oldu). Önerilerinizi bekliyorum.
İyi forumlar.

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
zeck
Hocam bence 17000 TL civarı bi fiyata sıvı soğutmasız bir sistem alıp daha sonra sıvı soğutma takmanız daha iyi olacaktır. Tabi ne için kullanılacak bilmiyorum ama şimdi düşük bir sistem alıp sonradan yükseltme yapmak sizi daha çok yoracaktır

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,300
İsim
Selçuk Aslan
Selam upgradeye yatkın, sıvı soğutmalı bir sistem arıyorum. Donanımcı arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Şimdiden yardımlarınız için çok ama çok teşekkür ederim.

Not: Bakiye çok fazla abartılmayacak kadar aşılabilir. Sıvı soğutmalı sistem aradığımdan pahalı olacağının farkındayım. NVIDIA ekran kartlı olursa sevinirim. Donanımla aşırı ilgilendiğim dönemde NVIDIA ekran kartı her zaman iyiydi, (son zamanlarda DLSS yazılım desteği gibi bir takım şeylerle daha iyi oldu). Önerilerinizi bekliyorum.
İyi forumlar.
Sıvı soğutma kendiniz alıp takarsanız daha iyi olur yoksa hazır sisteme ekleme yaptığınızda mesela bu 3060 Tİ sistem 20.274tlye geliyor
Yada 3060 sistem alırsan buda 18.474tlye geliyor sıvı soğutma ile

BoranJobs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Boran Çiftçi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sıvı soğutma kendiniz alıp takarsanız daha iyi olur yoksa hazır sisteme ekleme yaptığınızda mesela bu 3060 Tİ sistem 20.274tlye geliyor
Öneriniz için çok teşekkür ederim ve evet bence de sıvı soğutmayı daha sonra alabilirim. Anakart üzerinde 4 slot ram olmasını istiyorum. Yani anakartın bir tık daha iyi olmasını istiyorum. Böyle bir sistem önerebilir misiniz?
İyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2. sistemin ryzen hali daha iyi olmaz mı? 2. sistemi çok beğendim çünkü 12 gb ekran kartı var.

BoranJobs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Boran Çiftçi
önerilere açığım.

BoranJobs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Boran Çiftçi
Ben 16kya sadece ekran kartı 2. el rx6800xtli sistem toplamıştım sıvı soğutma ile beraber 17.5k civarına geldi
Aşırı iyi toplamışsın güle güle kullan. Ben ciddi anlamda çok şansız bir insanım bugüne kadar aldığım her bilgisayarda (sıfır ürün) bir sorunla karşılaştım. 2.el topuna hiç girmeyeyim :). Sıvı soğutmaya gerek yok bu fiyata da yokmuş zaten.
İyi forumlar.

Top Bottom