Neler Yeni

17.3 inc rtx 4070 Laptop Önerisi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
yaw hehe boş konusuyon sende leptop alacak parada yoktur rüyanda görüp anlatıyon bişiler

İmzayı görmüyorsun herhalde ? Bilmediğim konuda konuşmam ben, şuan 4060 laptop kullanıyorum. Gelir şimdide laptop kullanıyor diye öneriyor der. RTX 2060 lı masaüstü bilgisayarda mevcut, masaüstü nasıl bir tat onuda bilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Omenlere bulaşmayın ben öyle anakart kronik sorundan iade ettim

İlk kez duydum kronik anakart sorununu. Belki size sorunlu bir ürün denk gelmiştir. Çok muazzam diyemeyiz ama fiyatına göre heleki donanım özelliklerine bakınca fiyat performans.

Qwerret

80+
İmzayı görmüyorsun herhalde ? Bilmediğim konuda konuşmam ben, şuan 4060 laptop kullanıyorum. Gelir şimdide laptop kullanıyor diye öneriyor der. RTX 2060 lı masaüstü bilgisayarda mevcut, masaüstü nasıl bir tat onuda bilirim.

İlk kez duydum kronik anakart sorununu. Belki size sorunlu bir ürün denk gelmiştir. Çok muazzam diyemeyiz ama fiyatına göre heleki donanım özelliklerine bakınca fiyat performans.
redditte çok konuşuluyor.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Qwerret

80+

problemler kişiden kişiye değişiyor kimisi siyah ekran yiyor kimisinin laptopu açılmıyor bende ekranda çizgier çıkıp 91 derecelerde geziyordu

Ekler

• Kanıt2.jpg
    Kanıt2.jpg
    177.5 KB · Hit: 5
  • Kanıt1.jpg
    Kanıt1.jpg
    160.8 KB · Hit: 5

AkifTRN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akif
17 inç şart ise en iyisi budur:

Ama böyle bir bütçede 16 inç RTX 4080 laptop almak daha mantıklı hemde indirimde 32GB versiyonlu:

Donanımı söylesene masaüstünün :D. Burda elindeki malı birine kakalicaksın diye çaba veriyorsun. Herhangi bir mağazada çalışmıyorum medya sektöründeyim :).

Hp omen modellerde ekranda ışık sızması olduğunu duydum. Çoğu kişi bunu belirtmiş . Ama bilemedim.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hp omen modellerde ekranda ışık sızması olduğunu duydum. Çoğu kişi bunu belirtmiş . Ama bilemedim.

Farklı sorunlarda varmış, o halde diğer attığım ROG modeline bakın. İşlemcisi oldukça güçlü çok kaliteli bir model ve 17.3 inç.

AkifTRN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akif
Sizce Bu model nasıl
Fan sesinin çok deniyor. Laptop çok ısınırmı. Sizce ekran yeterlimi. 144 Hz 1920x1200 ekran bu sistem için az değilmi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Top Bottom