Neler Yeni

17" laptop önerileriniz neler?

del333del

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Batu Çulha
Bu modelleri önerebilirim:

Bence lenovonun tek eksisi ekran sRGB %70 olması , tuf ve omende %100 sRGB
Tuf'un eksisi ise işlemci olarak diğer iki modele göre biraz geride kalıyor
Omen de fiyat olarak diğerlerinden yukarıda ve ram yükseltmek gerekiyor ama onun dışında performans, ekran ve soğutma değeleri gayet iyi
Tabi bu belirttiklerim kendi düşüncelerim ve başkaları farklı şeyler söyleyebilir

eness0407

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Çevik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu modelleri önerebilirim:

Bence lenovonun tek eksisi ekran sRGB %70 olması , tuf ve omende %100 sRGB
Tuf'un eksisi ise işlemci olarak diğer iki modele göre biraz geride kalıyor
Omen de fiyat olarak diğerlerinden yukarıda ve ram yükseltmek gerekiyor ama onun dışında performans, ekran ve soğutma değeleri gayet iyi
Tabi bu belirttiklerim kendi düşüncelerim ve başkaları farklı şeyler söyleyebilir
Teşekkür ederim. Ben bahsettiğim şekilde 17" lik laptop bakıyorum. Şu an büyük ekrandan küçük bi ekrana geçmeyi düşünmüyorum.

del333del

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Batu Çulha
Kusura bakma modellere bakarken 17" aklımdan çıkmış :D
17" modelleri incelediğimde bütçene göre katana ve monster çıkıyor bu durumda katana en iyi seçenek olacaktır
Başka modellerin fiyatları çok daha yukarılarda

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Anıl Aykın
Katana'lar için çokta iyi yorum göremedim.
41k'ya çıkabilirsen Acer önerecektim fakat bir yakınım servisi ile sorun yaşıyor ve bir bilgisayarcının dediğine göre genel olarak yaptıkları bir şeymiş, bu sorunla gelen birkaç müşterim daha var dedi. Parça bakımından iyi olsa da servisi sıkıntılıymış.

eness0407

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Çevik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kusura bakma modellere bakarken 17" aklımdan çıkmış :D
17" modelleri incelediğimde bütçene göre katana ve monster çıkıyor bu durumda katana en iyi seçenek olacaktır
Başka modellerin fiyatları çok daha yukarılarda
Teşekkür ederim ilgilendiğin için😊
Mesaj otomatik birleştirildi:

Katana'lar için çokta iyi yorum göremedim.
41k'ya çıkabilirsen Acer önerecektim fakat bir yakınım servisi ile sorun yaşıyor ve bir bilgisayarcının dediğine göre genel olarak yaptıkları bir şeymiş, bu sorunla gelen birkaç müşterim daha var dedi. Parça bakımından iyi olsa da servisi sıkıntılıymış.
Şu anda da monster kullanıyorum. Monsterlara baktığımda tek sorun ortalama üstü laptoplarında dahi halen tek bölge aydınlatma kullanıyor. Almak istediğim laptopı uzun bir süre kullanmayı planladığımdan eski hissetirmesini istemiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,647
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom