Neler Yeni

17 yaşındayım borsa oynamak istiyorum

Mubarek42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mustafa gedik
Borsa hakkında bilgisi olanlar beni aydınlatabilir mi bu yaşta hisse senedi alabilirmiyim? Alsam nerden nasıl alıcam ve ne kadar kazandırır ortalama

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Borsa oyun değil kardeşim, bir yatırım aracı. Öyle sandığın gibi para kazanmak falan mümkün değil.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Borsa oyun değil kardeşim, bir yatırım aracı. Öyle sandığın gibi para kazanmak falan mümkün değil.
Ayrıca borsada 1 2 haftada para kazanamazsın yatırım yaparsın meyvesini uzun süre sonra yersin, oda yatırım yaptığın şeyin yükselişine bağlı tam tersi olup paranıda sıfırlayabilirsin.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,978
İsim
Taha Efe
Ayrıca borsada 1 2 haftada para kazanamazsın yatırım yaparsın meyvesini uzun süre sonra yersin, oda yatırım yaptığın şeyin yükselişine bağlı tam tersi olup paranıda sıfırlayabilirsin.
8 9 aydır birkaç bin zarardayım daha zararım yeni yeni açılıyor.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
8 9 aydır birkaç bin zarardayım daha zararım yeni yeni açılıyor.
İşin içinde olmak lazım hocam zarar etmek normal bunu bilerek girmek lazım zaten, analiz vs detaylı şekilde işin içine girerseniz illa kazancınız olur oda uğraştırıcı, şahsen doğru düzgün türkçe konuşamayan insanların borsa sayesinde binlerce lira kazandığını gördüğüm için bir şey diyemiyorum.

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,978
İsim
Taha Efe
İşin içinde olmak lazım hocam zarar etmek normal bunu bilerek girmek lazım zaten, analiz vs detaylı şekilde işin içine girerseniz illa kazancınız olur oda uğraştırıcı, şahsen doğru düzgün türkçe konuşamayan insanların borsa sayesinde binlerce lira kazandığını gördüğüm için bir şey diyemiyorum.
Birde eklemeyi unuttum, Aynı hisselerden Gene birkaç bin bin kardaydım ben bi risk aldın sonrada naneyi aldım.

Kar elde etmek uğraştırı degil, Kısa dönemde uzun karlar uğraştırıcı

SeryXS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Rust, Bilgisayar
Zaten adam soru sormuş oyun veya hızlı para kazanma gibi şeylerden bahsetmemiş neyin bilmişliği bu?

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Zaten adam soru sormuş oyun veya hızlı para kazanma gibi şeylerden bahsetmemiş neyin bilmişliği bu?
Arkadaş borsayı sweet bonanza gibi bir şey sanmış muhtemelen arkadaşta doğru olanı söylemiş.

MrBeast

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,434
İsim
Utku
İlgilendiği Kategoriler
Girişimcilik , e-ticaret , print on demand , shopify , saatler , arabalar , bilgisayar
Bist den bahsediyorsak oyun sayılır bence ya. Kripto borsasını da dahil edebiliriz hatta 😀
Çizgi çekip trade yapma saçmalığından profesyonel insanlar arındı. News trading dışında hepsi kumar

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,860
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
bende biliyorum kolay olmadığını nasıl oluyo bu işler diye sormuşum ne boş yapmışsın

Zor demedim mümkün değil dedim. Ayrıca böyle soruya böyle cevap verilir.

Hali hazırda 89 hisseyi takip ediyorum. Kısa vadede iyi para kazanılsa şimdiye kadar multi milyarder olmuştum.

Mubarek42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mustafa gedik
Zor demedim mümkün değil dedim. Ayrıca böyle soruya böyle cevap verilir.

Hali hazırda 89 hisseyi takip ediyorum. Kısa vadede iyi para kazanılsa şimdiye kadar multi milyarder olmuştum.
madem mümkün değil sen neden uğraşıyon

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom