Neler Yeni

Yardım 175/70 r14 ÖLÇÜSÜNDE LASTİK ÖNERISİ

SCANIA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan Fatih Tunçer
Arkadaşlar herkese iyi forumlar, aracıma yaz lastiği bakıyorum uzun araştırmalar sonucu Dunlop SP Touring R1'e karar verdim fakat aynı zamanda kafamı karıştıran kötü yorumlar da gördüm. Araç lastiği konusunda en uzun ömürlü, sağlam, güzel yol tutan bir lastik önerisi yapabilirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,327
İsim
Hakanbey
fiyat olarak 175/65/14 tavsiye ederim genelde fiyat performans lastikleri oluyor. Ve sık bulunuyor Continental ürünlerinden şaşmıyorum 10 yıldır en ufak sorun yaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Conqueror
Araç nedir? Fiyat açısından bir sorun yok ise Michelin, Bridgeston, Continental, Falken vb markalara bakabilirsin.

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,327
İsim
Hakanbey
Yaz lastiği olarak en iyisi michelin tabii ki hatta patinaj vs şeyler yapmazsan 50 000 km kadar test ettiğim bir lastik oldu kendisi içindeki teller çıkana kadar kullandım son anına kadar yola tutunmayı başardı.

SCANIA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Furkan Fatih Tunçer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fiyat olarak 175/65/14 tavsiye ederim genelde fiyat performans lastikleri oluyor. Ve sık bulunuyor Continental ürünlerinden şaşmıyorum 10 yıldır en ufak sorun yaşamadım.
65 yanak daha iyi midir diyosunuz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer aracı satma gibi bir niyetin yok ise uzun süre bineceğim diyorsan söylediğim markalardan birisini alabilirsin en iyisi bunlar.
hmm anladım yardımınız için teşekkürler.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,251
İsim
Selim
Arkadaşlar herkese iyi forumlar, aracıma yaz lastiği bakıyorum uzun araştırmalar sonucu Dunlop SP Touring R1'e karar verdim fakat aynı zamanda kafamı karıştıran kötü yorumlar da gördüm. Araç lastiği konusunda en uzun ömürlü, sağlam, güzel yol tutan bir lastik önerisi yapabilirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim.
ince çaplı lastiklere hiç alışamadım bi türlü 275 ve üstü rahat hissetiriyor yolda

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Sinan İ.
Lassa almıştım bıktırdı resmen bayır zor çıkıyordum şimdi good year a geçtim benim clio sanki arazi aracı oldu bayırları keçi gibi tırmanıyor.
Düz olmayan eğri büğrü yolları ve aşırı bayırları olan yerde oturuyorum good yeardan memnunum.
Uzun yolda da tutuşundan memnunum.
Öncesinde lassa kullandığım içindir belki ama çok memnunum good year dan.
4 Mevsim diye satıyorlardı yağmurda falan iyi karda denemedim muhtemelen denememde 4 mevsim diye bişeyin olması imkansız. 😃

Top Bottom