Neler Yeni

176₺'lik Mouse 19.9₺!!!!!!

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Şurdan ilk sırada yer alan A4-Tech X7 XL-750BH mouse'u 1 haftadır araştırıyordum. İndirim olduğu an alıcaktım, bir de ne göreyim; mouse'a tıklayınca 19.9₺ oluyor. Almamak için kendimi zor tutuyorum. :D
Yıllarca kullandığım mouse. Klavye ve Mouse olarak setini sürekli 50-75 TL arasına alıyordum.
5-6 ay idare ettikten sonra genelde orta tekerleği bozulmaya başlıyor. Aşşağı indiriyorsunuz 2 iniyor 1 tık yukarı çıkıyor veya titreyerek bir iniyor bir çıkıyor kafasına göre.
Ama onun dışında FPS oyunlarında sizi tatmin edecek kadar iyi bir mouse. Yıllarca FPS oyunları oynadım o mousela.
Yukarı da yazdığım gibi tekerlek bozulmaya başlayınca 5-6 ayda bir yenisini alıyordum.
Onun dışında mouse hiç bir zaman komple bozulmadı. Sadece teker bozuluyor. 😂

Site bilmediğim bir site ve güncel fiyatını bilmiyorum. Eğer alacaksanız dediğim gibi kullanımı var.

Muazed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Muaz IŞIK
Yıllarca kullandığım mouse. Klavye ve Mouse olarak setini sürekli 50-75 TL arasına alıyordum.
5-6 ay idare ettikten sonra genelde orta tekerleği bozulmaya başlıyor. Aşşağı indiriyorsunuz 2 iniyor 1 tık yukarı çıkıyor veya titreyerek bir iniyor bir çıkıyor kafasına göre.
Ama onun dışında FPS oyunlarında sizi tatmin edecek kadar iyi bir mouse. Yıllarca FPS oyunları oynadım o mousela.
Yukarı da yazdığım gibi tekerlek bozulmaya başlayınca 5-6 ayda bir yenisini alıyordum.
Onun dışında mouse hiç bir zaman komple bozulmadı. Sadece teker bozuluyor. 😂

Site bilmediğim bir site ve güncel fiyatını bilmiyorum. Eğer alacaksanız dediğim gibi kullanımı var.
Bu mouse'u 8 seneden fazla kullanan tanıdığım var. Forumlarda da çok beğenilen ve uzun ömürlü olduğu söylenilen bir mouse. Dünyanın en iyi makro programına sahip olması da cabası. :D Ama dediğiniz gibi önceden 70-80₺ civarı satılıyordu. Şuan bilindik sitelerde en uygun 170₺ civarında.

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Siri cevaplıyor;
Kimlik bilgisi veya kart bilgilerinizi çalmaları yok mu :D

LazySoup

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yahya
sitenin ssl sertifikası var buda kredikartı bilgilerinizi çalamaz anlamına gelir lakin site hakkında bilgi bilmediğinzden ürünü göndermeye bilir. Gönderirse hıyae gönderebilir veya stokta yok değip uğraştırır ama bir gönüllü varsa bizede haber verebilir

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
ne diyeyim bilmiyorum 175 TL edeceğinide bilmiyorum sitedeki sıralama tuşlarıda doğru çalışmıyor

DENI2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,984
İsim
Deniz
Steam
https://steamcommunity.com/id/HiDeniz
Discord
DΞNI2 ム#9844
Bu mouse'u 8 seneden fazla kullanan tanıdığım var. Forumlarda da çok beğenilen ve uzun ömürlü olduğu söylenilen bir mouse. Dünyanın en iyi makro programına sahip olması da cabası. :D Ama dediğiniz gibi önceden 70-80₺ civarı satılıyordu. Şuan bilindik sitelerde en uygun 170₺ civarında.
10 senedir kablosuz mouse kullanıyorum logitech tertemiz hala sapa sağlam

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Doğrudur, zaten dediğim gibi sadece tekeri bozuluyor onun dışında mouse bozulmuyor. Yıllarca kullanabilirsiniz. 😂
Belki de ben tekere abandığımdan bozuyorumdur ayrı konu.
Fiyatı epey artmış. Sadece tekli mouse olarak aldığım zamanlarda 25-30 TL gibi bir rakamdı. Seti 50-75 arasıydı. 😂

Top Bottom