Neler Yeni

(+18) Esenyurt'taki bir tekelde Meksika dalgası yaşanıyor.

NightWish2434

80+ Silver
Twitterda gezerken denk geldim.

Olay: 2 kardeş (tarık özer ve murat özer) ve bu kardeşlerden birinin (tarık'ın) oğlu (azat özer) alacak verecek meselesine ithafen tekel sahibinin attığı story'i görür (olayın o kısmını bilmiyorum ama tekel sahibi sarhoşmuş ve babasının icraya verildiğinin kağıdını storye atıp üstüne adres burası gelin yazmış diye duydum) ve tekele giderler. önce sakince babanı ara gelsin derler aramayıp atar yapınca da ortalık meksika sokaklarına dönüyor. olayda 2 kişi (tekel sahibi ve bir arkadaşı) 0lüyor ve diğer arkadaşı da yaralanıyor. suçlulardan murat özerde gözaltına alınmış.

Benim fikrim: çok saçma bir alacak-verecek davasına tekel sahibinin babası yüzünden tekel sahibi ve 2 arkadaşı vuruluyor. babası da yüksek ihtimalle 0ldürüldü onunda haberi düşecek. üzücü olan ise hem tekelcinin hemde basan adamların bireysel silahlanmanın nasıl arttığını görmem oldu. ve birde suçlular yatsa yatsa 2 yıl yatıp çıkıcaklar.

Sizin görüşlerinizide merak ettim.

KESİNLİKLE -18 OLANLARIN BAKMASINI TAVSİYE ETMİYORUM

F2SAjqtXMAA5kqq.jpg

Son düzenleme:

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Olay: 2 kardeş (tarık özer ve murat özer) ve bu kardeşlerden birinin (tarık'ın) oğlu (azat özer) alacak verecek meselesine ithafen tekel sahibinin attığı story'i görür (olayın o kısmını bilmiyorum ama tekel sahibi sarhoşmuş ve babasının icraya verildiğinin kağıdını storye atıp üstüne adres burası gelin yazmış diye duydum) ve tekele giderler. önce sakince babanı ara gelsin derler aramayıp atar yapınca da ortalık meksika sokaklarına dönüyor. olayda 2 kişi (tekel sahibi ve bir arkadaşı) 0lüyor ve diğer arkadaşı da yaralanıyor. suçlulardan murat özerde gözaltına alınmış.

Benim fikrim: çok saçma bir alacak-verecek davasına tekel sahibinin babası yüzünden tekel sahibi ve 2 arkadaşı vuruluyor. babası da yüksek ihtimalle 0ldürüldü onunda haberi düşecek. üzücü olan ise hem tekelcinin hemde basan adamların bireysel silahlanmanın nasıl arttığını görmem oldu. ve birde suçlular yatsa yatsa 2 yıl yatıp çıkıcaklar.

Sizin görüşlerinizide merak ettim. KESİNLİKLE -18 OLANLARIN BAKMASINI TAVSİYE ETMİYORUM
link:
olaydaki kişiler:
Alıntıyı görüntüle
Ülkede kafayı yemeyenler klübü açılmıştır üye sayısı : 0

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow

Sizin görüşlerinizide merak ettim.
KESİNLİKLE -18 OLANLARIN BAKMASINI TAVSİYE ETMİYORUM

Geçen hafta da rizede sırf kiraya zam yapıldığı için ev sahibinin yeğenini boğazından bıçaklayarak öldürdüler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçen hafta da rizede sırf kiraya zam yapıldığı için ev sahibinin yeğenini boğazından bıçaklayarak öldürdüler
Video var ama atmayacağım

NightWish2434

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Video var ama atmayacağım
Evet onuda gördüm ülke gitgide yamyam oluyor

Adam sakince soruyor yeşilli elini omzuna atıp acıtınca adam da sinirleniyor
Adamlar storyi görünce kudurmuş işte acısını çıkarmak istiyorlar hepsinde de silah var zaten

silaha davrandıysa vurması lazımdı. çok büyük hata yapmış.
2 el ayağına ateş etmeye çalışıyor fakat 2 kişi ile bogustugu ve kafasında şişe patladığı için mümkün olmuyor işte

omer_34

80+ Silver
Adam sakince soruyor yeşilli elini omzuna atıp acıtınca adam da sinirleniyor
arasa babasına bir şey yapacaklar belli ki. kim olsa aramazdı. gerçekten yazık ya adam gözünü bile kırpmadan sıkıyor

NightWish2434

80+ Silver
silaha davrandıysa vurması lazımdı. çok büyük hata yapmış.
Diğer açıyı da koydum bakabilirsin orada olaylar daha net anlaşılıyor

arasa babasına bir şey yapacaklar belli ki. kim olsa aramazdı. gerçekten yazık ya adam gözünü bile kırpmadan sıkıyor
Anlamadığım şeyde o zaten neden yani suç babada çocuğa niye sıkıyon hadi çocuğa sıktın arkadaşlarının ne suçu var

Saintes Maries

80+ Bronze
2 el ayağına ateş etmeye çalışıyor fakat 2 kişi ile bogustugu ve kafasında şişe patladığı için mümkün olmuyor işte
yapması gereken en doğru şey tamam abi, büyüksün abi, deyip kroları göndermek ve sonrasında polise haber vermekti. allah rahmet eylesin çok genç yaşta ölmüş. umarım yakalanmayan diğer 2 mafya bozuntusu da kısa sürede yakalanır.

Berkarda

80+ Silver
yapması gereken en doğru şey tamam abi, büyüksün abi, deyip kroları göndermek ve sonrasında polise haber vermekti. allah rahmet eylesin çok genç yaşta ölmüş. umarım yakalanmayan diğer 2 mafya bozuntusu da kısa sürede yakalanır.
serbest kalırsa şaşırmam

-18 izlemesin diyor da ben alışığım kanlı saldırılara çok fazla kanlı dizi falan izlerim ve alıştım Türkiye'de sıradan gün gibi bir şey artık

kural olmasa bir şey diyeceğim @Abdullah Hacıgül abi lütfen böyle şeylerde sövme serbest olsun ya

Son düzenleme:

omer_34

80+ Silver
Diğer açıyı da koydum bakabilirsin orada olaylar daha net anlaşılıyor

Anlamadığım şeyde o zaten neden yani suç babada çocuğa niye sıkıyon hadi çocuğa sıktın arkadaşlarının ne suçu var
haklısın da orda el hareketi bi anlık sinirlendirmiş. malum böyle tiplerin ayranı kabarıyor ama bukadarı da insanlık dışı

Top Bottom