Neler Yeni

18 Yaş altı birine kayganlaştırıcı veyahut prezervatif satılır mı?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,025
İsim
uwu
Boşver kardeşim herkes kendine yakışanı yapar bu yok erkeğiz olur ile hiçbir ilgisi yok ahlâk ile ilgili bir durum
İnşallah hocam senin karşınada benim karşıma da Ahlaki yönden iyi durumda olan daha önce saçma sapan durumlarda bulunmamış , saygılı , konuşmasını bilen , seviyeli ve en önemlisi sevince gerçekten seven birisi karşımıza çıkar yoksa bu durum daha da feci olursa evde kedi/ köpekler eksik olmayacak gibi benim daha kafadan bi 8/10 yıl varda işte ileriyi düşünmekten şuanı yaşayamıyoruz

Turinn

80+
Bizde inandık okey 😄 prezervatif in görevi ne olacak burada peki siz giderken biz dönüyorduk aslan parçası 😉
cinsel sağlık ürünleri alabilir miyim manasında olsun diye prezervatifi de ekledim. ki alsam dahi prezervatif ile de denemek istemiş olabilirim.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,306
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İnşallah hocam senin karşınada benim karşıma da Ahlaki yönden iyi durumda olan daha önce saçma sapan durumlarda bulunmamış , saygılı , konuşmasını bilen , seviyeli ve en önemlisi sevince gerçekten seven birisi karşımıza çıkar yoksa bu durum daha da feci olursa evde kedi ve köpekler eksik olmayacak gibi
Valla temiz biri yoksa bende evlenmem tek yaşarım kendi evimde ben ilişkileri ciddiye alırım ve öyle olmasını beklerim lay lay lom tarzı ilişkileri sevmem tercih etmem böyle biri de çıkmadığı müddetçe ilişkiye baslamam olur biter dünyanın sonu da değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

cinsel sağlık ürünleri alabilir miyim manasında olsun diye prezervatifi de ekledim. ki alsam dahi prezervatif ile de denemek istemiş olabilirim.
Tm aslan kardeşim git bimden al kimse sana bişey demez rahat rahat içini dök

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
kral al kasiyerede bir şey söylemeden geç ne olacak

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası