Neler Yeni

18 yaş altı en iyi banka hangisi?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
Ya hani bazıları papara kart kiralamak istiyor bazılarıda kiraya veriyor kumarhane sitelerinde falan veya başka illegal işlerde kullanıyor sonra hesap yakalanınca hesap sahibine ceza yazılıyor sanırım onu demek istemiş.
Şimdi anladım. O durum tamamen insanların kendi hatası. Nasıl banka hesabını başka birine kiralamıyorsan papara hesabını da kiralamayacaksın. Aklı olan düşünür, hesap açması ücretsiz olan platformdaki hesabı birisi neden parayla kiralar diye.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Ya hani bazıları papara kart kiralamak istiyor bazılarıda kiraya veriyor kumarhane sitelerinde falan veya başka illegal işlerde kullanıyor sonra hesap yakalanınca hesap sahibine ceza yazılıyor sanırım onu demek istemiş.
Kimseye kart falan kiralamam ama talebim dışında oldu diye şikayet açanlar da var bilemedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,teklonoji,bilgisayar,python,yazılım,programlama
Kimseye kart falan kiralamam ama talebim dışında oldu diye şikayet açanlar da var bilemedim.
Telefonlarına virüs v.s bulaşmıştır bir şey olmuştur sence talebi dışında hangi banka böyle bir şey yaptı hadi yaptı diyelim aktif olarak kalmaya devam edebilir mi ehm birde o illegal işleri yapan kişilerdende para alırsanız yine suçlu sayılırlar aksi kanıtlanmazsa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi anladım. O durum tamamen insanların kendi hatası. Nasıl banka hesabını başka birine kiralamıyorsan papara hesabını da kiralamayacaksın. Aklı olan düşünür, hesap açması ücretsiz olan platformdaki hesabı birisi neden parayla kiralar diye.
Evet bu işler paparada çok dönüyor diye günah keçisi seçildi.

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,014
İsim
Mehmet Aslan
Bankadan kastım hesap değil nays tarzı şeyler ama fiziksel kartı olması gerek, naysta olmadığı için eledim. Diğerlerinin avantajlarını falan bilmiyorum açıklayabilecek var mı 😀
hediye paraların çok olduğu bir şey mi istiyorsun ? Tosla, paycell bakılabilir. Hediye para çok önemli değil dersen ininal iyidir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,061
Üyeler
156,271
Son üye
Anfeidrol
Top Bottom