Neler Yeni

Yardım 18 yaş altı şehirler arası uçağa binebilirmi

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berke Katal
Arkadaşlar 16 yaşındayım ve annemle beraber samsuna uçakla gidicez fakat benim 1 ay sonra tek başıma dönmem gerekiyor, yanimda illa bir ebeveyn bulunmak zorundamı ya da izin almak zorundamıyım direkt biletimi alıp tek başıma gidemezmiyim bilen biri yardımcı olursa sevinirim.

Captain Pricee

80+ Bronze
Arkadaşlar 16 yaşındayım ve annemle beraber samsuna uçakla gidicez fakat benim 1 ay sonra tek başıma dönmem gerekiyor, yanimda illa bir ebeveyn bulunmak zorundamı ya da izin almak zorundamıyım direkt biletimi alıp tek başıma gidemezmiyim bilen biri yardımcı olursa sevinirim.
Tek gidilebiliyor ailen sorumluluğu aldığı sürece gidilebiliyor ama

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,706
İsim
Egemen Toz
12-18 yaş arası yolcularımız ebeveynleri/veli/vasisinin bulunması şartı ile herhangi bir belge aranmaksızın şehirlerarası seyahat edebilirler. 18-20 yaş aralığındaki yolcularımız; ailelerinin yanlarında değiller ise şehirlerarası tek başlarına ailelerinin olduğu yere seyahat edebilirler.

Captain Pricee

80+ Bronze

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Tek başına bilet al kimse sormuyor zaten dert etme 15yaşındayken bindim kimse sen kimsin yaş kaç diye falan sormadı normal yolcu gibi bindim indim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berke Katal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tek başına bilet al kimse sormuyor zaten dert etme 15yaşındayken bindim kimse sen kimsin yaş kaç diye falan sormadı normal yolcu gibi bindim indim
Ondan deil hani yasaklar fln varya o yuzden sordum yolculuk yasakmi diye

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Ondan deil hani yasaklar fln varya o yuzden sordum yolculuk yasakmi diye
Ha ben bineli 4 sene oluyor. Sanmıyorum ama yine de. hes kodu dışında yazın bi sıkıntı olacağını sanmam

Top Bottom