Neler Yeni

18 Yaşından küçük bir insan için para kazanma önerileri

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
evet arkadaşlar 18 yaşından küçüğüm yaşım 16 sizden istediğim boş zamanlarımda para kazanmak için öneriler.

bir yerde çalışın demeyin o işi hallediyorum kendime neredeyse bir iş buldum dahi ama o zamana kadar veya geri kalan boş zamanlarımda bana para kazandırıcak bir aktivite arıyorum.
anket doldurma vb yazmayın daha çok bir şey karşılığında para elde etmeyi seven bir insanım anket doldurmalar reklam izlemeler ne yazıkkı pek ilgimi çekmiyor

Şimdiden önerileriniz için teşekkürler

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,824
İsim
Akın Taşkan
Aga en kolay yol inşaatta çalışmak ya da ***** internet fenomeni olmak benim aklıma gelen

Swords

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
Berat Yapıcı
evet arkadaşlar 18 yaşından küçüğüm yaşım 16 sizden istediğim boş zamanlarımda para kazanmak için öneriler.

bir yerde çalışın demeyin o işi hallediyorum kendime neredeyse bir iş buldum dahi ama o zamana kadar veya geri kalan boş zamanlarımda bana para kazandırıcak bir aktivite arıyorum.
anket doldurma vb yazmayın daha çok bir şey karşılığında para elde etmeyi seven bir insanım anket doldurmalar reklam izlemeler ne yazıkkı pek ilgimi çekmiyor

Şimdiden önerileriniz için teşekkürler
sağlam sistem varsa twichde yayın aç

Dahası  
Reaksiyon skoru
4,626
İsim
Ekmeleddin armut
İlgilendiği Kategoriler
Cloud gaming (Geforce now,Stadia,xCloud)
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga en kolay yol inşaatta çalışmak ya da ***** internet fenomeni olmak benim aklıma gelen
bir iş buldum zaten neredeyse oda olmassa zaten arada babamla işe gidiyom ama dediğim gibi daha geriye inanılmaz boş vaktim kalıyor

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,824
İsim
Akın Taşkan

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
bir iş buldum zaten neredeyse oda olmassa zaten arada babamla işe gidiyom ama dediğim gibi daha geriye inanılmaz boş vaktim kalıyor
ayn ders çalış hocam şimdi kazandığın paralar ile ne yapacaksın ki ben de pc almak için borsada para kazanıyordum dedim ki alcam da ne işe yarıcak dedim artık erasmus ve yurt dışı için para kazanıyorum yani amaç nedir?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,051
Üyeler
140,755
Son üye
gnine