Neler Yeni

1800TL ye monster pusat k3 pro alınır mı

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
794
İsim
Ege
Merhaba kardeşim. Uzun zamandır bir klavye bakıyorum kendim için. Siz bilgili birisinie benziyorsunuz. Arkadaşın konuda bahsettiği tarzda bir klavye arıyorum. %100 boyutlarda ve medya tuşları da olması benim içinde önemli. Numpad dahi olmalı çünkü oynadığım oyunlarda kısayol olarak tuş atayabiliyorum. Ürünün malzeme kalitesi ve uzun süre kullanılabilirliği önemli. Bu klavye saydığım bu özellikleri kapsıyor mu? Kapsıyor ise hangi renk switch olanı alsam daha iyi olur? Yardımcı olabilir misin?
Hangi renk switch alacağınız size kalmış, AK992 bahsettiğiniz özellikleri barındırıyor. Medya tuşları yerine knob var. Çevirince ses artıyor, azalıyor. Basınca da ses kapanıyor knob ile. Gasketli olan modellerden almanız sizin için en doğrusu. Ama eğer numpad yerine home, pgup, pgdn gibi tuşlara atama yaparak işi çözebilirseniz daha düşük boyutta daha iyi bir ürün bakabiliriz hatta direk link atayım
Ak820pro

CiftciAli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ali
Hangi renk switch alacağınız size kalmış, AK992 bahsettiğiniz özellikleri barındırıyor. Medya tuşları yerine knob var. Çevirince ses artıyor, azalıyor. Basınca da ses kapanıyor knob ile. Gasketli olan modellerden almanız sizin için en doğrusu. Ama eğer numpad yerine home, pgup, pgdn gibi tuşlara atama yaparak işi çözebilirseniz daha düşük boyutta daha iyi bir ürün bakabiliriz hatta direk link atayım
Ak820pSadece oyun içi kısayol tuşu atama değil hesap makinesi falan açtığım zaman elim direk o tarafa gidiyor rahat edemiyorum. %100 olmasını istiyorum lütfen.

Top Bottom