Neler Yeni

🔥İndirim 18199₺---Acer Nitro 5 AN515-58-544K RTX 3050/i5-12450H

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Ali
Alacak dostlara tavsiyem
Sahibinden üzerinden cihaza uygun 8GB ram kovalayın ve cihazı 16GB yapıp F/P olarak takılın.

Kratutsa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berk Hacı
16 lısı daha iyi ekranlısı 20 bin ben olsam oraya çıkardım bunun fan sesi adamı delirtir

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Ali
Hocam bu ramntakma islemi zor mu arkayi kiracam diye acmiyorum
Gayet basit işlemdir. Aynı cihazın içinin açılış videoları YouTube üzerinden bakabilirsiniz. Çok basit bir şekilde açıp bakabilirsiniz. Markalar kırmadığınız veya bozmadığınız sürece garanti dışında da bırakmıyor.

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,688
İsim
Orkun
Hocam bu ramntakma islemi zor mu arkayi kiracam diye acmiyorum
Acer Nitro 5 lerin alt kasayı açmak biraz meşakatli malesef. Tırnakları ilk açmada çok sert oluyor. İlerleyen zamanda birkaç kere aç kapa yaptıkça daha rahat açılıyor. Ben gitar penası kullanarak tırnaklarını açtırıyordum aradan geçirerek. Elinde bu tarz bir şey yoksa açarken tırnaklarını kırabilirsin. Adamlar açmayalım diye her yere tırnak koymuş.

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Görkem çetinkaya
Gayet basit işlemdir. Aynı cihazın içinin açılış videoları YouTube üzerinden bakabilirsiniz. Çok basit bir şekilde açıp bakabilirsiniz. Markalar kırmadığınız veya bozmadığınız sürece garanti dışında da bırakmıyor.
Yani pek basit gorunmedi tek tek tirnaklari cikarticam fln. Kjrmakta istemiyorim

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Ali
Acer Nitro 5 lerin alt kasayı açmak biraz meşakatli malesef. Tırnakları ilk açmada çok sert oluyor. İlerleyen zamanda birkaç kere aç kapa yaptıkça daha rahat açılıyor. Ben gitar penası kullanarak tırnaklarını açtırıyordum aradan geçirerek. Elinde bu tarz bir şey yoksa açarken tırnaklarını kırabilirsin. Adamlar açmayalım diye her yere tırnak koymuş.
HP Victus, Asus Tuf gibi çok cihaz açıp yükseltme yaptım. İlk açılış dediğiniz gibi çok sert olabiliyor. Kesinlikle zorlamaya gerek yok.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
can
fiyat güzel arkadaşlar neredeyse 2. el parasına geliyor ihtiyacı olan kaçırmasın

Top Bottom