Neler Yeni

🔥İndirim Acer Nitro RTX3050 Laptop 22.999TL🔥Amazon

emretnar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
emre çetin
Escaliburun nesi var? Rtx 4060lı 16 GB ram, 1 tb SSD, i5 işlemcili Escalibur g870i 25.000e aldım. Şuan kargoda,
Ne yaparsaniz yapın excalibur almayın lanet iğrenç bir müsteri hizmetleri kalitesiz parçalar daha bugun 35k tl masraf cikti 3060li laptobum icin anakartin fan bilmemnesi arizalanmis diye 😃

Senerr

80+ Bronze
hocam konu dışı bir şey soracağım ama, bende HP victus var işlemcide limit var biliyorsunuz ki, limiti bir şekilde kaldırsam garanti kapsamı dışına çıkar mı?
Undervolt yaparsanız çıkmaz ama limit kaldırmak çıkartabilir. Mesela prochot çıkarabilir ama zarar vermediğiniz sürece anlama ihtimalleri zor. Limitler aslında laptopları koruyor diye düşünmekteyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne yaparsaniz yapın excalibur almayın lanet iğrenç bir müsteri hizmetleri kalitesiz parçalar daha bugun 35k TL masraf cikti 3060li laptobum icin anakartin fan bilmemnesi arizalanmis diye 😃
Laptopun kendisi 35K değil mi ? Gidip yenisini alın daha iyi. Bu arada Casper'dan sakız bile alınmaz diyenlerin gerçekten haklı olduğuna inanmaya başlıyorum bakalım elimdeki ürüne ne kadar dayanacak.

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
En azından daha uzun ömürlü olacak. Bütçesi bu kadar olanlar da var onun için de yapacak bir şey yok zaten. Lafım düzgün oyun oynamak isteyenler için.
kardeş bütçesi o kadar olan 4060 alır zaten niye 3050 alsın, arada az bi fark yok ki nasıl tavsiye veriyosun anlamadım

Undervolt yaparsanız çıkmaz ama limit kaldırmak çıkartabilir. Mesela prochot çıkarabilir ama zarar vermediğiniz sürece anlama ihtimalleri zor. Limitler aslında laptopları koruyor diye düşünmekteyim.

Laptopun kendisi 35K değil mi ? Gidip yenisini alın daha iyi. Bu arada Casper'dan sakız bile alınmaz diyenlerin gerçekten haklı olduğuna inanmaya başlıyorum bakalım elimdeki ürüne ne kadar dayanacak.
pc gpu undervolt yapmayı biliyo musun kral? veya cpu undervolt

Senerr

80+ Bronze
kardeş bütçesi o kadar olan 4060 alır zaten niye 3050 alsın, arada az bi fark yok ki nasıl tavsiye veriyosun anlamadım

pc gpu undervolt yapmayı biliyo musun kral? veya cpu undervolt
Maalesef bilmiyorum ama 11. nesilden sonra HX değilse eğer işlemci yapmak çok zorlaştı diye biliyorum. Kassam belki mantığını çözerim ama şu an ihtiyacım yok.

oktayxkaya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Oktay
İlgilendiği Kategoriler
PC ve Telefon
Instagram
https://www.instagram.com/oktyky/
Discord
oktay#3037
Maalesef bilmiyorum ama 11. nesilden sonra HX değilse eğer işlemci yapmak çok zorlaştı diye biliyorum. Kassam belki mantığını çözerim ama şu an ihtiyacım yok.
amd de mi aynı ?

emretnar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
emre çetin

Öyle yapacagım acer nitrolara bakıyorum hayatimda satın alım olarak yaptiğım en büyük pişmanlık casperdan laptop almaktı 😁

RELAX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Furkan Tekemen
En azından daha uzun ömürlü olacak. Bütçesi bu kadar olanlar da var onun için de yapacak bir şey yok zaten. Lafım düzgün oyun oynamak isteyenler için.
sırf oyun oynamak için o para vermektense pc+laptop toplamak daha mantıklı 15.6 inçte hangi oyunun zevkini alcan

Senerr

80+ Bronze
amd de mi aynı ?
Amd ise zaten komple throttlestop desteğiniz yok diye biliyorum. Bios harici yapamazsın, ryzen controller varmış onda da turbo kapatırsın herhalde diğer ayarlara erişim izni varsa maksimum tdp kısmak iyi olabilir.

Öyle yapacagım acer nitrolara bakıyorum hayatimda satın alım olarak yaptiğım en büyük pişmanlık casperdan laptop almaktı 😁
Şansın yoksa onda da problem yaşarsın. Casper kötü ama senin yaşadığın sorunlar her cihazda olmayabilir ve kullandığın model ile ne kadar kullandığını ve ne kadar kullandıktan sonra sorunların çıktığını söylemedin zaten.

rufusxd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berkay Kalender
ya da ekran kartsız sisteme 18k verecek olan bunu tercih edebilir
7 sene önce kurduğum bilgisayarın anakartına bugün son çıkan işlemciyi takabiliyorum. Ekran kartını istediğim gibi değiştirebiliyorum. Laptop alınca onu mahkum kalıyosun, dayanılmaz olana kadar kullanmak zorundasın.

Asikral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ahmet yazıcı
Oyun için değilde iş için görüntü kalitesi iyi renkleri iyi veren şarjı uzun giden bir laptop lazım. Orta bütçede tavsiyesi olan varmı. Ekran kartına ihtiyaç yok.

Emsal

80+ Silver

Senerr

80+ Bronze
Top Bottom