Neler Yeni

18k yurt dışı iphone 15 almak mantıklı mı

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Ali
Türkiye diyorsun ne diyorsun hocam her şeyin bir yolu bulunur yeterki yapmak istesinler :)
Yok güzel kardeşim. Turistler her sene geldiğinde kayıt ve süreye takılmasın diye yapılıyor. Her sene aynı şekil bu süre şöyle olacak böyle olacak deniliyor. Ama denildiği ile kalıyor. Zaten dünya üzerinde bu saçma uygulama sadece bizde var...
S23 de var aslında hangisi iyidir sence 13 mu s23 mu fikirlerinizi almak isterim
İphone 13 ten sonra S21FE Snapdragonlu cihaz kullandım ve pil hariç gayet memnun kalmıştım. Kamera gerçekten enfes. Bütçe olsa 23 ultra pil, kamera ve ilerde satarken piyasası itibari ile daha iyi olur. Oyun kısmında da apple yerine android cihazlar tavsiye ederim.

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
Ensar Polat
Yok güzel kardeşim. Turistler her sene geldiğinde kayıt ve süreye takılmasın diye yapılıyor. Her sene aynı şekil bu süre şöyle olacak böyle olacak deniliyor. Ama denildiği ile kalıyor. Zaten dünya üzerinde bu saçma uygulama sadece bizde var...

İphone 13 ten sonra S21FE Snapdragonlu cihaz kullandım ve pil hariç gayet memnun kalmıştım. Kamera gerçekten enfes. Bütçe olsa 23 ultra pil, kamera ve ilerde satarken piyasası itibari ile daha iyi olur. Oyun kısmında da apple yerine android cihazlar tavsiye ederim.
Neden peki Apple yerine android

şahin doğan

80+ Platinum
Her sene yapılmıyor. Bir kere yapınca kara listeye alınıyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,447
Üyeler
141,582
Son üye
ozan2327
Top Bottom