Neler Yeni

🔥 🔥 190 LİRA Kablosuz elektirikli süpürge Aliexpres 🔥🔥

ghnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Gökhan
Arkadaşlar cihaz geldi ama çalışmıyor. 4-5 saat şarjda tuttum tık yok. Aynı sorunu yaşayan var mı
kötü bir durummuş. böyle bir durumda aliexpresse ticket mı atılıyor? bilen varsa beni de etiketlesin

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Ticket açılıyor ve genelde para iadesi yapılıyor

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Talat
bende bunun aynısı araba için olanı var güçlü bişey değil zaten aşırı bir ses var işlev cok az arabanın için aldım ama işimi görmedi

Sealine

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Doğukan
şu çinden ilk alışveriş deneyimim oldu kargo hızlı geldi fakat ürün dandik vakum gücü zayıf iade ettim

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Mehmet Maytahan
ben de sipariş vermiştim geçen hafta geldi. kaliteli bir ürün değil nazik kullanılması gerekiyor. yukarıda biri daha söylemiş eveet vakum etkisi çok yok. ama kasanın toz filtresinde biriken toz yumaklarını almaya birebir ürün aynı şekilde klavye etrafını vs temizlemek için kullanılabilir.

KingDeViL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Cem

SchoField

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Recep
aynısını trendyoldan 1kya aldım kazıklandık resmen :ROFLMAO: :kekw::uzgunpeepo:

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Enes İpek
image.jpg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün geldi 3-4 gündür kullanıyorum çekimi normal süpürge gibi beklemeyin küçücük alet, ama paramıza yazık olur da demeyin çünkü parasına göre gayet iyi mesela maç izlerken çekirdek çitliyorsunuz ufak kırıntı döküntü oluyor bunun için koca süpürge çalıştırmaya gerek yok elbette hemen bunu çıkartıp on saniyede işinizi hallediyorsunuz arabanın süpürge girmeyen yerleri için de iyi gözle görünen pisliği gayet iyi çekiyor ben memnunum arkadaşlar helali hoş olsun

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    1.9 MB · Hit: 25
Top Bottom