Neler Yeni

1k bütçe 2.5 inç ssd önerisi

meyvesuyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
juice
Bütçe
1000
Arkadaşlar 1k bütçem var. 500 gb sata ssd almak istiyorum. eğer 1tb olabilirse 1.5k'ya da çıkabilirim. 1k civarında olan modelleri aratıyorum hepsi kronik sorunlu. piyasada o kadar çok model var ki kafam çok karıştı. sağlam bi ssd önerebilir misiniz??

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,302
İsim
Selçuk Aslan
Arkadaşlar 1k bütçem var. 500 gb sata ssd almak istiyorum. eğer 1tb olabilirse 1.5k'ya da çıkabilirim. 1k civarında olan modelleri aratıyorum hepsi kronik sorunlu. piyasada o kadar çok model var ki kafam çok karıştı. sağlam bi ssd önerebilir misiniz??

meyvesuyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
juice
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam internette arattım da kimse önermiyor, 1tb olmak zorunda değil 500gb de işimi görür yeter ki sağlam kaliteli bi ürün olsun. samsung düşündüm de %50 daha pahalı her modeli. @hakan32 hocam geçmişte çok ssd modeline yorum yapmışsın. önerin var mıdır?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kalite istiyorsan böyle şeylere bakmak gerek. Benim ana sistemde WD Blue var taş gibi SSD harbiden. 870 Evo ise zaten piyasanın kralı sayılır.

Ya da kaliteyi boşver zaten SSD ler kolay bozulan şeyler değil diyip bunlara bakabilirsin.

meyvesuyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
juice
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam kimse almamış be, yorumu falan yok..
Kalite istiyorsan böyle şeylere bakmak gerek. Benim ana sistemde WD Blue var taş gibi SSD harbiden. 870 Evo ise zaten piyasanın kralı sayılır.

Ya da kaliteyi boşver zaten SSD ler kolay bozulan şeyler değil diyip bunlara bakabilirsin.
hocam wd blue'da 3d nand yoktu senin attığında varmış gözümden nasıl kaçmış bilmiyorum :D satıcısı da amazonTR. büyük ihtimal onu alacağım teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,559
Üyeler
156,800
Son üye
eray41
Top Bottom