Neler Yeni

1k civarına elektronik sigara önerisi

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Arkadaşlar normalde sigara kullanan birisiyim ve elektronik sigaraya geçmeyi düşünüyorum, aklımda birkaç model var fakat sizlerin de düşüncelerini merak ediyorum. Bütçem 1K civarında aklımdakiler şunlar

Smok NORD 4 veya 5

Caliburn G2 veya X

Voopoo drag X

Hangisinin parçaları daha ucuz ve kolay bulunur? Ve elektronik sigara hakkında bilmem gerekenleri anlatabilir misiniz?

Erda Yıldırım

80+ Gold
Arkadaşlar normalde sigara kullanan birisiyim ve elektronik sigaraya geçmeyi düşünüyorum, aklımda birkaç model var fakat sizlerin de düşüncelerini merak ediyorum. Bütçem 1K civarında aklımdakiler şunlar

Smok NORD 4 veya 5

Caliburn G2 veya X

Voopoo drag X

Hangisinin parçaları daha ucuz ve kolay bulunur? Ve elektronik sigara hakkında bilmem gerekenleri anlatabilir misiniz?
1100 civarına telegram gruplarında Nord 4 satılıyor. Yakınınızda olan bir ilan bulup alabilirsiniz. Nord 4 parçaları gayet ucuz. Bakımı kolay.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1100 civarına telegram gruplarında Nord 4 satılıyor. Yakınınızda olan bir ilan bulup alabilirsiniz. Nord 4 parçaları gayet ucuz. Bakımı kolay.
Alırsam bu siteden alacağım, https://www.smok.online/
Burada da 1100 TL.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Size şunu sorayım yazdığım 5 tane elektronik sigara arasından en iyisi Nord 4 müdür?

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,513
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Smok NORD 4 veya 5

Caliburn G2 veya X

Voopoo drag X

Simdi sigarayi birakmak icin kullanacaksaniz aroma sizin icin cok onemli degildir yani mtl cekim ihtiyaciniz var gerekli nikotini alarak cigerlere buhar cekmek o yuzden mtl cekim cihazlara bakin dl cekim cihazlar size sigarayi biraktiramaz ve hicbir zaman sigaranin yerini tutmuyor koko prime kullaniyorum mtl cekim sigara yerine elimi oyaliyor nikotin ihtiyacimida karsiliyor gayet memnunum

Blessed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Deniz
site güvenilir midir

egebaranakk0

80+ Silver

Smok NORD 4 veya 5

Caliburn G2 veya X

Voopoo drag X

Kullaniyorum mükemmel duman performansi var

Kaporta Eray

80+ Bronze
Kanka bunlarda coil moil parça değişme muhabbeti çok sık mı oluyor

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Bu bile size memnuniyet sağlıyorsa Nord 4 iyi performans sergiler diye düşünüyorum, şimdi aklımdaki tek soru smok online Sitesi güvenilir midir

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
O zaman bugün alayım, herkese teşekkür ederim, aklımda son birkaç soru daha var detaylı bir şekilde kullanımını anlatabilecek var mı? Bir de coil gerektiğinde smok online sitesinden kendi Nord 4 coilini mi alayım?

Erda Yıldırım

80+ Gold
Alırsam bu siteden alacağım, https://www.smok.online/
Burada da 1100 TL.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Size şunu sorayım yazdığım 5 tane elektronik sigara arasından en iyisi Nord 4 müdür?
Bu siteden alma dolandırıcı bu site. Telegram grupları var elektro satıcıları hakkında. Oralara katılıp elden satın al yoksa dolandirlirsin.

Top Bottom