Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 1tb ssd 2068 tl wd black sn770

Falcon78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Sezer
tr de mi sayılıyor bunun garantisi arıza yaptığı zaman amazonmu ilginiyor bazı ürünler öyle tr sayılıp garantiye giriyor.
amazon muhatap bu konuda amazon ile iletişime geçiyorsunuz onlara gönderiyorsunuz onlar para iadesi yapıyor.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
ibrahim can
dram yok diye elinizde kalmaz merak etmeyin öyle olsaydı 5 yıldır kullandığım sandisk m2 çöp olmuştu çoktan, dram mevzusuna bu kadar takılmayın
açıklamamdaki sata sst ve hddden hiç memnun değilim o yüzden bundada aynı sorunu yaşamak istemiyorum

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
679
İsim
ibrahim can

Fantastiktürk

80+ Bronze
Dram olmayan model Dramli modele göre daha çabuk çöp olur. Sevdalısı değiliz para verdiğimiz ürün erkenden elimizde kalmasın istiyoruz.
DRAM normalde önemli evet, bu modelde değil.
Ayrıca ömür ile DRAM arasında ne gibi bir bağlantı var? Karıştırıyorsunuz. 1TB bu SSD için 600TBW garanti vermiş WD. Daha ne olsun? Şanssız değilseniz bu SSD'yi günlük kullanımla, oyunla falan öldüremezsiniz.
şuan bu ssd sn550 yi kullanıyorum yükseltmek için bunu mu almalıyım samsung yoksa sn770 mi
Samsung eski ve SATA. Anakartınızda yer varsa kesinlikle bu.
Teknik özellikleri şurada : https://www.techpowerup.com/ssd-specs/western-digital-black-sn770-1-tb.d648

Aldım bir tane. 3 Ağustos'ta gelecekmiş. 325 GB SLC koymuşsa ne kalıyor geriye diyordum ki konuya açıklık getiren şu makaleyi buldum :

Görüldüğü gibi bu sürücü de pSLC (pseudo/sahte SLC kullanıyor). Yani normal 3 bit TLC ya da 4 bit QLC hücreleri 1 bit moduna alıp hızlıca yazıyor, boş kalınca da düzenliyordur. Şimdi tabi sürücü dolmaya başladıkça bu 325 GB değeri de küçülüyordur otomatik olarak.

Ama sonuçta iyi fiyat, almaya değer.
İyi noktaya değinmişsiniz hocam teşekkürler. Tavsiye %10, mümkünse %20 boş bırakılırsa sorun olmaz diye düşünüyorum.
exceria g2 mi bu mu @Gif Man hocam bi bakabilir misiniz
Exceria hem giriş seviye hem PCI 3.0. Bu orta seviye ve 4.0. Özellik olarak da daha iyi.
dram olmadıgı için bi kaç yıla elimizde kalmasın
Bakınız mesajın başı.
tr de mi sayılıyor bunun garantisi arıza yaptığı zaman amazonmu ilginiyor bazı ürünler öyle tr sayılıp garantiye giriyor.
garanti yok para iadesi oluyor sorun olursa ürün de
Sağlam bir model olduğu için şanssız değilseniz garantilik bir işiniz olmaz zaten.
dram yok diye elinizde kalmaz merak etmeyin öyle olsaydı 5 yıldır kullandığım sandisk m2 çöp olmuştu çoktan, dram mevzusuna bu kadar takılmayın
DRAM'e takılın ama bu modelde değil 😅

Son düzenleme:

Gif Man

80+ Gold
DRAM normalde önemli evet, bu modelde değil.
Ayrıca ömür ile DRAM arasında ne gibi bir bağlantı var? Karıştırıyorsunuz. 1TB bu SSD için 600TBW garanti vermiş WD. Daha ne olsun? Şanssız değilseniz bu SSD'yi günlük kullanımla, oyunla falan öldüremezsiniz.

Samsung eski ve SATA. Anakartında yer varsa kesinlikle bu.

İyi noktaya değinmişsiniz hocam. Tavsiye %10, mümkünse %20 boş bırakılırsa sorun olmaz diye düşünüyorum.

Exceria hem giriş seviye hem PCI 3.0. Bu orta seviye ve 4.0. Özellik olarak da daha iyi.

Bakınız mesajın başı.

Sağlam bir model olduğu için şanssız değilseniz garantilik bir işiniz olmaz zaten.

DRAM'e takılın ama bu modelde değil
DRAM ! DRAM ! DRAM !
Pepe Frog Scam Sticker

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,174
İsim
Selim
Bu fiyata dram arayanlara şaşırıyorum. Ben aldım 1 adet. Sepette takibini yapmama rağmen 2700 görünüyordu tıklayıp bakınca 2000 gördüm sağol.

Akadir41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Abdülkadir İvenç
Instagram
akadirr1
Steam
Rinnflow
Twitter
aakadir_
Discord
Kadirr#4145
Reddit
Rinnflow
Hocam bu Ssd için m2 Ssd kutusu fp kaliteli bi marka önerebilir misiniz?

Silver Stone

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Tayfun Balım
N11 den fury renegade düşürmüştüm 2830 a
Bugün de bu düştü 2000 tl ye.
Arkadaşa borcum vardı 2000 lira, olmadı ssd olarak öderim dkdkdkdkdjd.
Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.

Top Bottom