Neler Yeni

Öneri 2.000₺ bütçe ile ekranı büyük kalem destekli tablet önerisi

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
Bütçe
2000
Oyun oynamıyorum. Film-Dizi izlemek için alacağım. Ekranı büyük olsun arada çizim falan yapmayı istiyorum çizime böylece atılmak istiyorum. Kalem destekli ekranı büyük tablet önerisi istiyorum yani.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Kalem destekli deyince 2000'e sıfır tablet imkansız hale geliyor. 2. el iPad 6. nesil ve yukarısı, Tab S6 Lite falan bakmanız lazım.

Universal kalem alır kullanırım diye düşünmeyin, elinizi algıladığı için çizim mizim yapamazsınız.

21ebu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ebubekir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kalem destekli deyince 2000'e sıfır tablet imkansız hale geliyor. 2. el iPad 6. nesil ve yukarısı, Tab S6 Lite falan bakmanız lazım.

Universal kalem alır kullanırım diye düşünmeyin, elinizi algıladığı için çizim mizim yapamazsınız.
IOS işletim sistemlerine apk yüklenmiyor ama ondan dolayı android bir şey istiyorum fakat android cihazlarda arayüzde donma olasılığı çok yüksek o sebeple IOS daha mantıklı. Android uygulama geliştirdiğimde IOS'ta kullanamam tek eksisi bu. Fakat tablette sadece dizi film vb. izleyeceğim ve ekstra sadece çizim yapacağım için rahat olsun yeter. Teşekkürler 2. el iPad 6. nesil veya Tab S6 Lite gibi tabletlere bakacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam iPad 6'ya baktım da ekran-kasa oranı çok düşük. Zevk vermez. Tab S6 Lite ise 3.000₺'den aşağı yok.

Top Bottom