Neler Yeni

Yardım Tablet vb. Cihaz tavsiyesi?

Merhaba herkese hayırlı cumalar.

Teşekkür ederim. Bütçe önemli değil. F/p olabilir. Farketmez.Çok canım sıkılıyor oyun film vb vakit geçirmek bir şey yapacak hatta bazen iş yaparak para kazanma şansı yakalamak istiyorum tasarım kod yazılım vb. Tavsiye verebilirsiniz. zamanım çok yatağa tam bağımlıyım benim için ne tavsiye edersiniz? Taşınabilir ve kişisel özel olarak sadece kendim kullanmak istiyorum kimseye verilemeyecek bir şey olmalı telefon tablet laptop vb. bana uygun cihaz tavsiye istiyorum ve istediklerim oyun oynamak en çok film dizi izlemek Cloud Gaming ve telefondan gelen arama SMS görebilmek cevaplamak istiyorum örnek aynı Apple kimliği ile tüm cihazlar bunu yapabiliyormuş. Android veya Windows tarafından Flow uygulama diyorlar hiç bilmiyorum. Tek bir cihazdan her şeyi kullanmak yönetmek istiyorum. Klavye mouse kullanamıyorum Bluetooth özel cihaz ile kullanıyorum her şeyi erişilebilirlik özel durumu olan insanlar için artık birçok cihazda kafa yüz göz hareketleri ile kontrol var bilirsiniz. Ekran da imleç çıkıyor mouse gibi çalışıyor imleç aynı mantık gibi çalışıyor bu cihaza göre değişebiliyor kafa yüz göz hareketleri ile de kontrol oluyor. Bendeki jiroskop kafa hareketi ile çalışan özel glassouse Bluetooth ek cihaz demiştim. Lakin artık ek cihaz gerektirmeden yeni çıkan birçok markada dahili teknoloji erişilebilirlik olarak varmış ne kadar iyi olur bilmiyorum. Örnek trudeep kamerası olan yeni Apple cihazlar da ek uygulama ile 3. taraf uygulama ile örnek hawkeye acces vb. ile göz ile kontrol varmış sordum ama detaylı bilgi veremediler Google'dan araştırdım bu yüzden buna göre ne tavsiye edersiniz pişman olmak istemiyorum sonra bu yüzden uzun zamandır araştırıyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Top Bottom