Neler Yeni

2.4GHz %60 klavye önerisi

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
300e siyah pudding keycaps al
E hocam aynı paraya gelmiyor mu? Ha belki istediğimde beyaz yapma gibi bir imkanım olur fakat beyaz +puding keycaps güzel durur mu? (normal siyah gibi)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca keycapsi nereden alacağım? Siyah RK61 almamı neden önermiyorsunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
E hocam aynı paraya gelmiyor mu? Ha belki istediğimde beyaz yapma gibi bir imkanım olur fakat beyaz +puding keycaps güzel durur mu? (normal siyah gibi)

Ayrıca keycapsi nereden alacağım? Siyah RK61 almamı neden önermiyorsunuz?
Siyahı alıp 1400 1500 vermek yerine 950ye beyazını alıp 200 TL'ye Gateron yellow,jwick veya farklı bir custom switch + Pudding keycaps çekip hem modlama avantajına sahip olursun hem de klavyenin kendi üstünden çıkan stok keycapsleri vs satıp siyahını da daha ucuza getirirsin.

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Siyahı alıp 1400 1500 vermek yerine 950ye beyazını alıp 200 TL'ye Gateron yellow,jwick veya farklı bir custom switch + Pudding keycaps çekip hem modlama avantajına sahip olursun hem de klavyenin kendi üstünden çıkan stok keycapsleri vs satıp siyahını da daha ucuza getirirsin.
Peki çok kötü durur mu? Bunun bir örneği var mı yani böyle yapan. Çünkü beyaz kasaya siyah keycap de olsa sırıtır diye düşünüyorum. Bütün setupum simsiyah en küçük beyazda kötü durur. Ve almam gerekenleri link olarak atar mısınız?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Peki çok kötü durur mu? Bunun bir örneği var mı yani böyle yapan. Çünkü beyaz kasaya siyah keycap de olsa sırıtır diye düşünüyorum. Bütün setupum simsiyah en küçük beyazda kötü durur. Ve almam gerekenleri link olarak atar mısınız?
61bZUAwYW3L._AC_SL1200_.jpg

En ucuz ihtimalle bu görüntüyü alırsın ama eğer Pudding keycap vs koyarsan daha iyi bir görüntü alırsın.

Bu arada ben tam tersini atmışım pardon dur

Dediğim gibi yaplmış bulamadım ama kötü durmaz valla merak etme.

Royal kludge'i aldıktan sonra keycap alsan da yeter ama switch alırsan zevkine göre değiştşrirsin yaz özelden atayım

Top Bottom