Neler Yeni

Yardım 2-4k fiyata alınabilecek en iyi webcam nedir

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Emirhan Batmaz
Bütçe
4000
Merhabalar webcam arıyorum 2-4k fiyata alınabilecek bir webcam arıyorum öneride bulunur musunuz

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ahmet Melih Alemdar

ConquerorXIV

80+ Gold

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Emirhan Batmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürünleri satan firmaları hiç duymadım ve yurtdışından geliyor sıkıntı çıkar mı bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hem uygun, geniş açılı, görüntüsü de güzel.
Aynısını arkadaşım kullanıyor ama memnun olmadığını söylemişti yine de araştıracağım teşekkürler başka önerin varsa önerebilirsen cok iyi olur

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Ürünleri satan firmaları hiç duymadım ve yurtdışından geliyor sıkıntı çıkar mı bilmiyorum

Aynısını arkadaşım kullanıyor ama memnun olmadığını söylemişti yine de araştıracağım teşekkürler başka önerin varsa önerebilirsen cok iyi olur
1 seneyi geçmiştir alalı. Açısı odaklanması güzel. Memnunum şahsen. Çok para vermeye gerek yok tabi ne için kullanacağınıza bağlı

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Emirhan Batmaz
1 seneyi geçmiştir alalı. Açısı odaklanması güzel. Memnunum şahsen. Çok para vermeye gerek yok tabi ne için kullanacağınıza bağlı
Kullanma amacım dc de arkadaşlarla sohbet etmek,iş toplantıları ve internette içerik üretmek gibi amaçlarda kullanılacak

ConquerorXIV

80+ Gold

sorun çıkmaz muhtemelen ama ürün kusurlu çıksa bile iade konusunda amazon problem yaratmıyor

KHaRooN0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Emirhan Batmaz
sorun çıkmaz muhtemelen ama ürün kusurlu çıksa bile iade konusunda amazon problem yaratmıyor
Logitech BRIO ULTRA-HD PRO Webcami almayı düşünüyorum sizinde önerdiğiniz gibi ama daha önce yurtdışından hiç ürün almadığım için tedirgin oluyorum sorun olmazsa bir kaç sorum olacak

-İade etmem gerekirse nasıl bir yol izleniyor
-Garanti süreci nasıl ilerliyor
-Garantiye göndermem gerekirse Türkiye garanti servisine mi gönderiliyor
-Gümrükten geçerken ekstra bir ücret. talep ediliyor mu ?

apole

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Eren Turhan
Şunu listeme eklemiştim zamanında
Fırsat: Nuroum Halka Işıklı V15-AFL Akış Web Kamerası, Çift Mikrofonlu PC için Otomatik Odaklama Web Kamerası, 1080P 60fps, 75° FOV ve Işık Düzeltme, USB Web Kamerası Tak ve Çalıştır Zoom/Takımlar/OBS/Xsplit, https://amzn.eu/d/6S9aMy4

ConquerorXIV

80+ Gold
Logitech BRIO ULTRA-HD PRO Webcami almayı düşünüyorum sizinde önerdiğiniz gibi ama daha önce yurtdışından hiç ürün almadığım için tedirgin oluyorum sorun olmazsa bir kaç sorum olacak

-İade etmem gerekirse nasıl bir yol izleniyor
-Garanti süreci nasıl ilerliyor
-Garantiye göndermem gerekirse Türkiye garanti servisine mi gönderiliyor
-Gümrükten geçerken ekstra bir ücret. talep ediliyor mu ?
ürüne ve kutusuna fiziki zarar vermediysen amazon üstünden 1 ay içerisinde koşulsuz iade edebiliyorsun
garanti global garanti oluyor sorun olursa logitech'in ana merkezine göndermen gerekir
gümrük ücreti falan yok ödemen gereken ücreti ürünü alırken amazona ödüyorsun.

Top Bottom