Neler Yeni

Çözüldü✓ 2. El 6900xt aliyorum

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Vallahi para az eksikti ilk yazdigimda normalde 2 hafta once almam lazimdi para simdi tamamlandi adam satiilikk yapti bekletti bilmiyorrum ya olma ihtimali dusuk gibime geliyor ilandaa burdan zaten ne diyon? Napmaliyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekraan kartinin jellatini daha usttunde duruyor adam sokmemis ben sokucem
Dostum dediğim gibi düşünüyorum ekleme yapmakta istemem alıp almamak senle ilgili ben ince detayları söyleyip geçerim. Link at bakalım kimsenin malını öveceğimden veya gömeceğimden değil satan kişi bilindikse referans veririm.

Nirvana

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ev kullanıcısıysa güvenlik etiketi de üstündeyse değerleri iyi duruyor f/p kart alınır
Mininglide alınır almasa bile miningli alıyor zaten :) yapılsa bile haberi olmaz ama kartta üflemeler artık iz yaptıysa fanlar eridiyse güç girişi lehimliyse artık onla adam zaten kazanmış kazancağını onla doğmuş onla ölür :)

sp24t

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Samet Cengiz
Dostum dediğim gibi düşünüyorum ekleme yapmakta istemem alıp almamak senle ilgili ben ince detayları söyleyip geçerim. Link at bakalım kimsenin malını öveceğimden veya gömeceğimden değil satan kişi bilindikse referans veririm.
Kanka adam ceza yemis. 1 haftami ne biriyle kavga etmis glb 1700 le 2000 arasi mesaji var donanim arsivde aktif kullaniyo daha oncede satis yapmis galiba burdan ve

amd321

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Abuzittin
Ev kullanicisi adam 2 tanede klavye 1000e kalitteli arkadas olduk adamla :d
Ev kullanıcısıysa sıkıntı olmaz bence güvenlik etiketini sor sadece o üstündeyse belli ki kartı daha önce açmamıştır eğer açmışsa mining olabilir ısınır macun yeniler vs yapmış olabilir ama dediğim gibi güvenlik etiketi varsa büyük ihtimalle açılmamş

sp24t

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Samet Cengiz
Zaten burdan dolandirilma gibi bi ihtimalim yok sanirsam adamla aktif olaraj 2 haftadir mesajlasiyoruz neredeyse WhatsApptan

sp24t

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Samet Cengiz
Ev kullanıcısıysa sıkıntı olmaz bence güvenlik etiketini sor sadece o üstündeyse belli ki kartı daha önce açmamıştır eğer açmışsa mining olabilir ısınır macun yeniler vs yapmış olabilir ama dediğim gibi güvenlik etiketi varsa büyük ihtimalle açılmamş
Guvenlik etiketi ustunde kanka kurcalamamis adam ekran kartini attj foto direkt
Mesaj otomatik birleştirildi:

O zaman hayırlı olsun
Cok tesekkur ederim cansiniz dostlarim❤️❤️

Ekler

• IMG-20240729-WA0014.jpg
    IMG-20240729-WA0014.jpg
    240.3 KB · Hit: 6

amd321

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Abuzittin
He fps degerleri iyi mi? gta 2k 180fps falan valoda 650 450 arasi islemci oyunuda valo yazayim dedim adamla ayni sistem topluyom zaten 7500dli
Normal değeler güzel 2k'da 180 fps ekran kartı 75-78 üstüne çıkmıyorsa gta da güzel

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,797
Üyeler
150,937
Son üye
veykrl9
Top Bottom