Neler Yeni

2.el Bilgisayar Satma Taktikleri Teknikleri?

Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Dostlar bu GTA, valo açar filan ekran kartında da geçerli mi?

temiz görünmesi yeterlidir. bir de 8k gta görüntüsü açıp ekrana koyabilirsin
dikkate alacağım bunuda hocam konuyuda yeniden yükselttim tavsiye varsa
PCden doyumumu aldım şimdi ilan zamanı
başka ne tavsiyeniz olur bana

Dahası  
Reaksiyon skoru
902
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Hocam ben de konuyu takip ediyorum. Ben de artık ETS 2 1.50 tam sürüm çıktı gpu yükseltmem lazım onun için satmaya uğraşıyom.

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,809
İsim
kadir
sistem hakkında bilgi verir misin özelden
buraya yazayım başka arkadaşlarda görür hocam
özeldenmi istersiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

sistem hakkında bilgi verir misin özelden
Sistem özellikleri:
Ryzen 5 2600x (kutu fatura tam stok fan 0 alındığında sıvı soğutmayla kullanılmış)
Msi gtx1080 8gb(kutu fatura tam temiz)
Gskill 16gb ram(fatura)
Gigabyte b450(kutu fatura)
Lexar 250gb m2 ssd(kutu fatura)
500gb hdd(fatura)
corsair vs 650(kutu fatura)
asus siyah tamperli camlı önü mesh rgb kasa
cooler master 120mm sıvı soğutma(fatura)

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Valla ismi insanların aratacağı şekilde gir. İnsanlar oyun bilgisayarını nasıl arar diye düşünüp ona göre başlık gir. Kalanı çok önemli değil alıcı genelde fiyata, sistemin hoş durmasına, özelliklere ve fiyata bakıyor. En önemlisi de konum, konumunda ikinci el satışı çoksa işin iyi 😀

Valla ismi insanların aratacağı şekilde gir. İnsanlar oyun bilgisayarını nasıl arar diye düşünüp ona göre başlık gir. Kalanı çok önemli değil alıcı genelde fiyata, sistemin hoş durmasına, özelliklere ve fiyata bakıyor. En önemlisi de konum, konumunda ikinci el satışı çoksa işin iyi 😀
Ne gibi bir isim başlık önerirsiniz hocam
sıvı soğutma ve 1080li olması vurgulanmalı bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
hazarcoban
Selam dostlar 2.el al sat yapmaya çalışıyorum.
Uygun fiyata aldığımı düşündüğüm :D pcmi 20gün kullandıktan sonra ederinden yukarıda bir fiyattan satmak isteyerek ilana koymak istiyorum.
Sizce ilanın başlığı,içeriği detayı nasıl olursa daha iyi olur tavsiyesi olan varsa yazabilir.
2.el bilgisayarını satan arkadaşlar bilgi,deneyim,tecrübelerini paylaşırsa çok güzel olur
BÜYÜK HARFLER YAZICAKSIN VE İYİCE DETAYA GİRCEKSİN MESELA

rtx 3080., yerine

NVİDİA RTX 3080 10 GB 384 BİT yazıcaksın

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,342
İsim
Selim
Uygun fiyata aldığımı düşündüğüm :D pcmi 20gün kullandıktan sonra ederinden yukarıda bir fiyattan satmak isteyerek ilana koymak istiyorum.
Sizce ilanın başlığı,içeriği detayı nasıl olursa daha iyi olur tavsiyesi olan varsa yazabilir.
2.el bilgisayarını satan arkadaşlar bilgi,deneyim,tecrübelerini paylaşırsa çok güzel olur
Taktik yok kral 👍 İstanbul ve Ankara da elden satıyorsan hemen alıyorlar tabii nerden biliyorsun diyorsan şöyle örnek vereyim sana. Ben Tekirdağ'da kaldığım zaman da üst düzey bir sistemi a fiyatına koydum ve o sıralar da istanbuldan birisine ayri pc parçaları sattım daha sonra bu kişinin sarı site profiline girdiğim de ağzım açık kaldı çünkü çok kötü ve uyumsuz parçaları olan B bilgisayarını benim üst düzey A sisteminden çok daha yüksek fiyata koymuş ve deli gibi satıyordu. Bu adama sordum benden aldığın parçaları ne yapacaksın diye oda sipariş aldım pc toplayıp satacağım dedi bende kaça dediğim de bana fiyat söyledi ve bende yüzüne çekinmeden bunu alacak enayi var mı dedim 🤷 oda istanbuldaysan gençler çok alıyor dedi yani büyük şehirde keriz çok bulursun 👍 diğer tavsiyem de sakın sarı sitede güvende sistemini kullanma dolandirilirsan sarı sitenin tek yaptığı mahkeme de karşı tarafın bilgilerini sana vermesi oluyor başka da bir işlevi yok.

Atemix38

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Arda
Sattın mı?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,013
Üyeler
146,605
Son üye
inferyum
Top Bottom