Neler Yeni

2. El bisiklet önerisi

EmreBRN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre İğde
Bütçe
6000
Motor alıncaya kadar beni idare edecek en baba ön kaldıracağım bisiklet arıyorum bütçemde 6000 TL civarı. Yani bu devirde artık giriş seviyesi bile alamayacak bütçeler olduğunu diğer konularda okudum fakat 2. el kısmında gördüğüm kadarıyla bisiklet piyasasının en azından Konya'da yavaş olduğundan ki bu kanıya örneğin ' https://www.sahibinden.com/ilan/iki...p-5.3-sifir-ayarinda-satilik-1147449748/detay ' bu ilanın 7 aydır satılmamasından vardım tabiri caizse kelepir bir fiyata denk getirebileceğime inanıyorum. Boyum 1.80 kilom 70. bacağımın uzunluğunu filan bilmiyorum gerek de yok sanırım :)

Attığım ilandaki adam 5250 TL'ye kadar düştü fakat kadrosu hariç pek iyi bileşenlere sahip olmadığını öğrendim özellikle maşa ve hidrolik disk frenlerin beni tatmin etmeyeceğini düşündürdü gerek inceleme videoları gerek konulardaki hocalarım.

vertech bisiklet 26 jant bu ilandakinin ise bir tane inceleme videosu hariç bilgi edinemedim ama çoğu parçasının Shimano olması bir düşündürdü.

bisiklet kron garajda kullanılmıyor bunu ise 'bu fiyata alacaksan Kron'dan şaşmayacaksın agaa' diyen tayfa için ekledim.

Daha farklı önerilerde alabilirim. Fiyatı arttırmak istemiyorum çünkü başta dediğim gibi motor alana kadar 2 yıl diyelim. Şimdiden teşekkür ederim.

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Fettah Özalp
2.el alacaksan kron X100 x150 corelli snoop 2022 model ve üstü 5.0 ve üstü bak. Az daha çıkarsan Mosso Wildfire 2021 modeller 8k felan full Shimano Altus set. Hiçbiri üzmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Jant boyundan çok kadro boyu önemli. 29 jant 16 kadro bir şey alırsan tekerler büyük kadro küçük olur. Sana tavsiyem şehir içinde kullanacaksan 29 jant 18 veya 20 kadro alman.

EmreBRN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre İğde
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim öncelikle ilk attığım linkteki snop 5.3 idi. wildfire Konya’da dediğiniz fiyatta 1 tane buldum oda şu “ https://shbd.io/s/3cqny5zY “ aradaki farka değer ise verebilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Araştırdığım kadarıyla snop 5.3 te dacron frenler baya kötüymüş keza maşada öyle. Aktarıcılarda shimanonun giriş seviyesindeymiş. Kafam ağrımayacaksa bütçeyi arttırabilirim 8000 TL'ye veya biraz daha fazlasına kadar. Zahmet olmazsa Konya’daki ilanlara bakabilirmisiniz ? Ben gözden kaçırmış olabilirimde.

Top Bottom