Neler Yeni

Yardım 2. EL DOLANDIRICI ÇETESİ DİKKAT

Alberdo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Madi
Rx 6800xt aldim sifir diye kakaladirlar kartın fanı kırık çıktı o zmn isimleri gaming Türkiye idi sanırım şimdi dediğiniz gibi Ventus bilgisayar olmuş

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
La deme laaa geçen sapphire niteo 6900xt aldım sorunlu çıktı kullanılmış gönderdim kfg var 2 sene dedi atcam dedi atmadı kartı verdim xfx 6900xt aldım onun attı ama bundada site belli değil ama kartı değerleri aşırı iyi temizliğide sorun olmaz umarım birde 5600 aldım 2 sene teknobiyotik garantili ama üstünde macun kalıntısı vardı vardı teknobiyotik arayıp sorgulattım evet tarafımızca garantili dedide umarım kartta sorun çıkmaz adam dükkanda durmuyo anne ve babası duruyo arkadada bir arkadaşı herhalde montajları o yapıyor adam 6900xt nin faturaya 6-7k arası fiyat çekmiş ama işte iadede edemem şimdi aslıyla herkezin elinde bir kanıt var yerleride belli topluca mahkemeye mi versek veya firmalarla mı konuşsak adınıza bize böyle garantisiz ürün satıyor burası diye firmaları mı devreye soksak?
Enbüyük sorun zaten fatura kesmeden illegal iş yapması. Faturalar zaten kesilmiş. Sıfır diye ikinci el ürün satıyor. Başlarından ne geçtiği belli değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rx 6800xt aldim sifir diye kakaladirlar kartın fanı kırık çıktı o zmn isimleri gaming Türkiye idi sanırım şimdi dediğiniz gibi Ventus bilgisayar olmuş
İade edebildin mi?

Alberdo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Madi
Enbüyük sorun zaten fatura kesmeden illegal iş yapması. Faturalar zaten kesilmiş. Sıfır diye ikinci el ürün satıyor. Başlarından ne geçtiği belli değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade edebildin mi?
Maalesef

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Faruk
Bu adamlar sürekli isim değiştiriyor. Dikkatli olmak lazım. Zaten sıfırı piyasada zar zor bulunan bir ekran kartını sıfır diye satmaları iskillendirmeli. Diyelim ki 3-5 stok var ki genelde bu adamlarda tek stok oluyor, hadi ona da eyvallah diyelim adınıza fatura kesmiyorsa kaçmak lazım. Diyelim ki bu da değil, biri aldı kapalı kutu satmak istedi o zaman da faturasına bakmak lazım. E o da yok veya eski tarihliyse yine kacmak lazım. Bütün bu aşamalardan sonra yine de aliyorsa birileri o kişinin kendini de sorgulamasi gerekiyor. Bir de 6 ayda bir isim değiştiren adamdan mal mi alınır Allah aşkına?

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
Bu adamlar sürekli isim değiştiriyor. Dikkatli olmak lazım. Zaten sıfırı piyasada zar zor bulunan bir ekran kartını sıfır diye satmaları iskillendirmeli. Diyelim ki 3-5 stok var ki genelde bu adamlarda tek stok oluyor, hadi ona da eyvallah diyelim adınıza fatura kesmiyorsa kaçmak lazım. Diyelim ki bu da değil, biri aldı kapalı kutu satmak istedi o zaman da faturasına bakmak lazım. E o da yok veya eski tarihliyse yine kacmak lazım. Bütün bu aşamalardan sonra yine de aliyorsa birileri o kişinin kendini de sorgulamasi gerekiyor. Bir de 6 ayda bir isim değiştiren adamdan mal mi alınır Allah aşkına?
Haklısın. Ben oraya 2 saat yol gitmesem almadan çıkar giderdim zaten. Tek seferlik mecbur kaldım. Ama ben düzgünce pdf halinde fatura vs atacak sanıyordum. Faturaların hepsi farklı insanların adına alınmış ve çoğu hazır sistem faturası. Bot basarak veya birilerinden alarak satıyor bu ürünleri muhtemelen

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
2. el ürünlerdeki altın kural. Ya direk elden alırken test et kontrol et yada get le satış yapandan alıp en az 2-3 günlük test ve duruma göre iade durumun olsun. öbür türlü yol gitmeye bile gerek yok. Millet bişeyi fazla ucuz satıosa vardır bişey yoksa onlarda enayi değil gidip piyasadaki diğer satıcılara bakmayı bilir :D.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Muhammed emin efe
2. el ürünlerdeki altın kural. Ya direk elden alırken test et kontrol et yada get le satış yapandan alıp en az 2-3 günlük test ve duruma göre iade durumun olsun. öbür türlü yol gitmeye bile gerek yok. Millet bişeyi fazla ucuz satıosa vardır bişey yoksa onlarda enayi değil gidip piyasadaki diğer satıcılara bakmayı bilir :D.
İşte hocam biz bilmiyorken hata yaptık çoluk, çocuk cebinde ki paradan olmasın diye uğraşıyoruz.

emre7400

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
salih emre
Zamanında bunlardan anakart almıştım yaşlı bi adam vardı.Fatura alırken vermediler sonra göndercez dediler ondan sonra ne arayan var ne soran.KESİN UZAK durun

bayirci2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
mehmet
Yani ben zamanında evga 3080 aldım hiç bir sorun yaşamadım garanti bandı vs duruyor zaten arkasındaki alan kişi 2.el olduğunu anlamalı zaten ben bilerek almıştım bunu, üstüne anakartımı sattım 5 yıllık a320 kendileri 2000 TL gibi fiyata koyup sıfır diye sattılar :D

Top Bottom