Neler Yeni

Yardım 2. el Fiyatına 0 ekran kartı satan bilgidsayarcı

efeaybak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Efe aybak
Arkadaşlar xfx swft 309 rx6700xt ekran kartı almak için 2. el sitelerde geziyordum genelde 2. eli 7000-9000tl arasında gezinmekte fakat bir ilanda 0 kapalı paket distribütör garantili olduğu yazıyor ve fiyatı 8000tl bir bilgisayarcı satıyor sizce güvenmeli miyim dükkanlarına gidip alma şansım var fakat kutuyu açtırıp test ettiriceklerini sanmıyorum

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Emircan Doğankaya
Arkadaşlar xfx swft 309 rx6700xt ekran kartı almak için 2. el sitelerde geziyordum genelde 2. eli 7000-9000tl arasında gezinmekte fakat bir ilanda 0 kapalı paket distribütör garantili olduğu yazıyor ve fiyatı 8000tl bir bilgisayarcı satıyor sizce güvenmeli miyim dükkanlarına gidip alma şansım var fakat kutuyu açtırıp test ettiriceklerini sanmıyorum
Ürün yd olabilir distribütör garantisi mağzadan mağzaya değişir adam sizin hatanız der yollar bir şey diyemezsin.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Semi kaan Çakır
Esenyurt'ta ki malûm dükkan mi ? Link var mı?

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Cem
Esenyurt pişmaniyeci fatura sorunca hallederiz göndeririz diyen dolandırıcılar mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hamza yaman
sarı sitede birkaç dukkan var. Sürekli yeni hesap açıp aynı şekil yüklüyorlar ürünleri. Bunlardan bir tanesi eskiden oturduğum yere yakındı. Game Center diye bi dükkan. Esenyurttaki malum dükkan. Hiç bir zaman açık görmedim dükkanı. Safi sitede su anki ismi ventus bilgisayar. Güvenli olmadığını söyleyeyim

efeaybak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Efe aybak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sarı sitede birkaç dukkan var. Sürekli yeni hesap açıp aynı şekil yüklüyorlar ürünleri. Bunlardan bir tanesi eskiden oturduğum yere yakındı. Game Center diye bi dükkan. Esenyurttaki malum dükkan. Hiç bir zaman açık görmedim dükkanı. Safi sitede su anki ismi ventus bilgisayar. Güvenli olmadığını söyleyeyim
evet ismi ventus bilgisayardı çok teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,991
Üyeler
142,201
Son üye
Serylda
Top Bottom