Neler Yeni

2.El GTX 1660Tİ alınır mı?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,382
İsim
uwu
Biraz pahalı

omer_34

80+ Silver
diğer ilanlara baktım da mining için kullanılmış olabilir. ama yine de temiz duruyor. bütçe çıkabiliyorsa rx6600 almayı tercih ederdim

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ahmet Burak Gümüştoka
Bence gayet hoş bir kart gibi gözüküyor ama mining yapmışsa eskiden uzak dur. Dolandırılma olayı ise daha önce param güvende ile bişey almadım ama sorun çıkarsa bu konu ile ilgili muhattapın sahibinden olduğu için rahat ol bence.

ProCoup

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
darboğaz olabilirmiş ama yine de rx6600 alma taraftarıyım, işlemci ilerde yükseltildiğinde daha iyi olur
Bir de Param güvene ile alınca test süresi varmış ya onaylıyınca para karşıya gidiyormuş kartı alsam test etsem sonra onaylasam oluyormu acaba.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,382
İsim
uwu
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
BERKAN EMİR
hocam sana tek kelime ile ALMA diyecem nedenini sorarsan satıcının daha önce saattığı ürünler hakkında yorumları okudum pek güvenilir gelmedi bu satıcıdan param güvende ile alınmaz

omer_34

80+ Silver
Bir de Param güvene ile alınca test süresi varmış ya onaylıyınca para karşıya gidiyormuş kartı alsam test etsem sonra onaylasam oluyormu acaba.
kart geldiğinde yanlış bilmiyorsam 3 gün içinde siz onaylamasanız dahi karşıya ödeme gidiyor. ama 1 veya 3 gün test etme fırsatınız oluyor test ettiniz beğenmediniz diyelim kartın parası iade ediliyor param güvende parası sahibindene kalıyor. %10u kadar

Top Bottom