Neler Yeni

Çözüldü✓ Rtx 4060 alınır mı 2. el

Can...

80+ Platinum

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,325
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
yeterli de gerek olur mu diye düşündüm :D
Hiç gerek yok fanteziye paranı harcama durduk yere çok paranız varsa yatırım yapın 😄 benim param öyle yok ama her elime geçen nakit ile ya dolar alıyorum ya altın ya da hisse alıyorum en temizi valla tr de TL de durması zarar çünkü.

Can...

80+ Platinum
Hiç gerek yok fanteziye paranı harcama durduk yere çok paranız varsa yatırım yapın 😄 benim param öyle yok ama her elime geçen nakit ile ya dolar alıyorum ya altın ya da hisse alıyorum en temizi valla tr de TL de durması zarar çünkü.
haklısın hocam bana kalsa bir kit daha rgb ram alcam anakartı asus rog ekran kartı tuf yada rog :D fuzuli geliyor tabi ondan yapmıyorum şuanki sistemim hesapladım 17 k ya gelmiş daha üstüne çıkmak mantıklı değil ondan masrafa gerek yok gibi

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,325
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
haklısın hocam bana kalsa bir kit daha rgb ram alcam anakartı asus rog ekran kartı tuf yada rog :D fuzuli geliyor tabi ondan yapmıyorum şuanki sistemim hesapladım 17 k ya gelmiş daha üstüne çıkmak mantıklı değil ondan masrafa gerek yok gibi
Ayn öyle ya senin isteklerine cevap veriyor ise daha fazlası bence çokta gerekli değil.

Can...

80+ Platinum

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,325
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Can...

80+ Platinum
Bak kendin cevap verdin işte ram lazım sadece demek ki 😁
aynı kitten bulsam alcam da bulamadım olanda pahalı valla :D birde gaming chair lazım dedemlerin zamanından kalma tahta koltuk birde minik ofis sandalyesi ile değişimli oturuyorum :D

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,325
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
aynı kitten bulsam alcam da bulamadım olanda pahalı valla :D birde gaming chair lazım dedemlerin zamanından kalma tahta koltuk birde minik ofis sandalyesi ile değişimli oturuyorum :D
Bende kendime ofis yapıcam o yüzden parayı biriktiriyorum

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,345
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Saçma geldi bana

Can...

80+ Platinum
Saçma geldi bana
yani a 750 den 4060 3060 geçmek akıl kaarı değil gibi 3060 ti 3080 olsa en azından yada amd tarfında 6800 6900 mantıklı gibi de attığım kartlara deymez aynen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,670
Üyeler
141,742
Son üye
MrCoo
Top Bottom