Neler Yeni

2. el iphone 7 Plus kaç tl ye almalıyım

Cihangir

80+ Gold
Bütçe
4000
şuan galaxy a10 kullanıyorum Apple cihaza geçmek istiyorum. 4000 tl bütçem var iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum kaç gb olanı almalıyım 32 mi 128 mi? ve telefonu 2. el siteden mi yoksa telefoncudan mı almalıyım hangisi güvenli olur?

NespaY

80+ Silver
şuan galaxy a10 kullanıyorum Apple cihaza geçmek istiyorum. 4000 TL bütçem var iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum kaç gb olanı almalıyım 32 mi 128 mi? ve telefonu 2. el siteden mi yoksa telefoncudan mı almalıyım hangisi güvenli olur?
Güvenli bir telefoncudan 128 gb bir modelini almak senin için daha iyi olur.

Cihangir

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,656
İsim
Yavuz
Bence xr dan aşağısına bulaşma hocam.

Cihangir

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

gamuza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Batuhan Alat
7 Plus fiyatları genelde 3400 den başlar 4500 e kadar gider, dikkat etmen gereken
- Ahize sesi ( iphone kronik sorunudur ahizelerden az ses gelir telefonla konuşurken, mutlaka birini ara konuş )
- Hoparlör sesi
- en az %80-85 orjinal pil yüzdesi ( Bazı kişiler güçlendirilmiş DEJİ marka batarya takıyorlar, ilk başta iyi gitse de 4-5 ay sonra telefonda takılmalar sarjda düşmeler yarattığını duydum)
- True ton çalışıyor mu çalışmıyor mu ( Ekran orjinal değişmediyse true ton genellikle çalışmaz burdan da ekranın sahte değiştiğini anlarsın )
- Parmak izi
- Kameranın 1x ve 2x de düzgün çalışıp çalışmadığı
- İos 15.2 üstü bir sürüm yüklüyse hakkında kısmında cihazda değişen bir parça var mı yok mu gösteriyor (batarya buglı olabilir hiç batarya değişti ibaresini görmedim) oradan değişen parçalar hakkında bilgi alabilirsin.
- tabii ki imei

Kırmızı veya sarı siteden sahibinden temiz kullanmış birinden almanı öneririm, telefoncuların çoğu cihazın pili orjinal değişti der ama iphone pilleri Apple orjinal servisi dışında hiçbir yerde orjinal pille değiştirilemez. + Telefoncuların koyacağı komisyon da olacağı için fiyat açısından pazarlığa çok açık olmazlar.

Onun dışında iphone 7 plus 7-8-8plusların arasında batarya olarak en çok mah a sahip olan telefon, 7 plus tercih etmeni öneririm, güzel temiz bir 7 plusı 3500-3750 ye pazarlıkla indirebilirsin. Şimdiden hayırlı olsun

Son düzenleme:

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,656
İsim
Yavuz

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
İlle de iphone mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Hasbi Hamza ÖZCAN
Zaten bulaşma dedim yani alma paranı biriktirip en aşağı 11 almayı denesen daha iyi olur.
Şu tavrı bırakın arkadaşım, adam size belli bir segmentte sormuş, sen cevap vermek yerine onu alma diye meşgul ediyorsun. Kibarca cevaplamış bütçem bu diye, hala biriktir 11 al diyorsun, birader adam sana bu bütçeyle olanı soruyor, neyi zorluyorsun?

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,656
İsim
Yavuz
Şu tavrı bırakın arkadaşım, adam size belli bir segmentte sormuş, sen cevap vermek yerine onu alma diye meşgul ediyorsun. Kibarca cevaplamış bütçem bu diye, hala biriktir 11 al diyorsun, birader adam sana bu bütçeyle olanı soruyor, neyi zorluyorsun?
Neyin kafası bu? Ta ne zaman ki konuyu niye hortlatiyorsun?

Cihangir

80+ Gold
Neyin kafası bu? Ta ne zaman ki konuyu niye hortlatiyorsun?
konuyu ben hortlatıyım 7 plus almaktan vazgeçtim. biriktirip yurt dışı 14 pro max alacağım fransadan gelecek

Nnorch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Efe Uçar
şuan galaxy a10 kullanıyorum Apple cihaza geçmek istiyorum. 4000 TL bütçem var iPhone 7 Plus almayı düşünüyorum kaç gb olanı almalıyım 32 mi 128 mi? ve telefonu 2. el siteden mi yoksa telefoncudan mı almalıyım hangisi güvenli olur?
7 plus alma şuan ben kullanıyorum donma kasma yok fakat yazılım güncellemesi yok X ten aşağısını almanı öneririm seneye 8 e de güncelleme gelmeyecek

Top Bottom