Neler Yeni

Yardım 2.el kasa alınır mı?

FatihKS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Fatih Karakış
beyler bi tane kasa buldum 2.el 750 tl ye msi mag force 100m sadece fanları değişmiş ve fanların rengi değişmiyomuş sanırım ne diyosunuz alınır mı?

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım
beyler bi tane kasa buldum 2.el 750 TL ye msi mag force 100m sadece fanları değişmiş ve fanların rengi değişmiyomuş sanırım ne diyosunuz alınır mı?
Alınır. Fanları isterseniz değiştirirsiniz sonra.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
umut şahin
beyler bi tane kasa buldum 2.el 750 TL ye msi mag force 100m sadece fanları değişmiş ve fanların rengi değişmiyomuş sanırım ne diyosunuz alınır mı?
alınırezik çizik yoksa temizse değer

FatihKS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Fatih Karakış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alınırezik çizik yoksa temizse değer
hocam temiz yazmış arkadaş ama kargoyla alacağım param güvende de yok bildiğiniz gibi kasalarda
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama alacağım sanırım içime sindi uzay montaj kullanıyorum son birkaç aydır çok tozlanıyor birde bişey dökülecek diye korkuyorum

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım
hocam temiz yazmış arkadaş ama kargoyla alacağım param güvende de yok bildiğiniz gibi kasalarda
Hocam ben param güvende kullanmayı önermiyorum. Siz onu da yapmıyorsunuz kargo ile alıyorsunuz büyük cesaret tebrik ederim :) Sizin tercihiniz

FatihKS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Fatih Karakış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben param güvende kullanmayı önermiyorum. Siz onu da yapmıyorsunuz kargo ile alıyorsunuz büyük cesaret tebrik ederim :) Sizin tercihiniz
param güvende de hiç sıkıntı yaşamadım vallahi hocam neden önermiyorsunuz ki

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
umut şahin

ama alacağım sanırım içime sindi uzay montaj kullanıyorum son birkaç aydır çok tozlanıyor birde bişey dökülecek diye korkuyorum
hmm peki satın alacağın kişi dolap gibi bir sistem üzerinden ilan açsın enazından güvenceli satın almış olursun

FatihKS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Fatih Karakış
hmm peki satın alacağın kişi dolap gibi bir sistem üzerinden ilan açsın enazından güvenceli satın almış olursun
o da olabilir hocam sağolun tavsiye için ama dolap tam olarak nasıl işliyor bilginiz var mı daha önce kullanmadım hiç

İnternette çok fazla sorun çıkan olmuş da o yüzden :)
anladım hocam sağolun

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım
o da olabilir hocam sağolun tavsiye için ama dolap tam olarak nasıl işliyor bilginiz var mı daha önce kullanmadım hiç

anladım hocam sağolun
Rica ederim. Hayırlı alışverişler.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,095
İsim
umut şahin

anladım hocam sağolun
trendyolun alt markası dolap ta ilanı satın aldığınızda siz onaylamayana kadar ücret belli bir süre daha dolapın havuzunda kalıyor iade ettiğinizde dolap size iade yapıyor parayı

FatihKS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Fatih Karakış
trendyolun alt markası dolap ta ilanı satın aldığınızda siz onaylamayana kadar ücret belli bir süre daha dolapın havuzunda kalıyor iade ettiğinizde dolap size iade yapıyor parayı
anladım hocam teşekkür ederim satıcıyla konuşup o şekilde alacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,452
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom