Neler Yeni

2. El klavye mouse satmak

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ahmet Yasin KANLI
Gamepower ogre red switch klavyem var yeni aldım fakat alırken hiç düşünmediğim bir detay sırt çantama sığmıyor öğrenciyim laptop u oyun oynarken klavye ile kullanıyorum neyse. 2. El klavye gibi ürünleri satabileceğimiz bir yer biliyor musunuz o kadar ilan verdim ama satılmıyor elimde kalsın da istemiyorum

clayzn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
yunusemre
Gamepower ogre red switch klavyem var yeni aldım fakat alırken hiç düşünmediğim bir detay sırt çantama sığmıyor öğrenciyim laptop u oyun oynarken klavye ile kullanıyorum neyse. 2. El klavye gibi ürünleri satabileceğimiz bir yer biliyor musunuz o kadar ilan verdim ama satılmıyor elimde kalsın da istemiyorum
dolap cok hızlı dıger stıelere gore

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
sefa mert
dolap sarı site gibi sitelere koyabilir ayrıca bu forumun 2. el kısmınada koyabilirsiniz

Top Bottom