Neler Yeni

2. El Laptop aldım kasma sorunu

Neoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin esen
Arkadaşlar merhaba 3 4 gündür uğraşıyorum acer nitro 5 an515-43 modelinin 2. elini aldım içinde rx 560x 4 gb ekran kartı 16 gb ram ve ryzen 5 3550h işlemci var gta 5 olsun pubg mobile olsun bu oyunlarda ani fps donmaları (fps drop) kasma sorunları yaşıyorum. Hangi oyunu yüklediysem sıkıntı çıkartıyor. Counter strike 1.6 da bile bazen 60 fps leri görüyor bi çözüm önerisi olan varmı kafayı yemek üzereyim lütfen yardım.

ALADDİN ÇAKICI

80+ Silver
Arkadaşlar merhaba 3 4 gündür uğraşıyorum acer nitro 5 an515-43 modelinin 2. elini aldım içinde rx 560x 4 gb ekran kartı 16 gb ram ve ryzen 5 3550h işlemci var gta 5 olsun PUBG mobile olsun bu oyunlarda ani fps donmaları (fps drop) kasma sorunları yaşıyorum. Hangi oyunu yüklediysem sıkıntı çıkartıyor. Counter strike 1.6 da bile bazen 60 fps leri görüyor bi çözüm önerisi olan varmı kafayı yemek üzereyim lütfen yardım.
Ne kadara aldınız

Neoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin esen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
6500 civarı aldım

Neoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin esen
sıcaklık cpu 94 gpu 90 gördü sıcaklıklamı alakası var ozaman

Neoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin esen
tamam birde bu internette fan soğutucuları satılıyor ayrı olarak onlardan alsam iş görürmü

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
sıcaklık cpu 94 gpu 90 gördü sıcaklıklamı alakası var ozaman
aynen kanka eğer garantisi varsa kesinlikle garantiyle bir konuş ama garantisi yoksa önce iyi bir teknik servise götür orada termal yenilemeleri yapılsın biri fazla diğeri düşük olsa diyeceğim ki o arızalı ama ikiside uçuk seviyede kesinlikle dediğimi yap termal pad yenilemesi olursa birse öyled dene sorun devam ederse aldığın kişi ile iletişime geç alırken denemedin mi hiç

Tvfkng

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Tevfik
tamam birde bu internette fan soğutucuları satılıyor ayrı olarak onlardan alsam iş görürmü
Sen önce bir termal macununu değiştir. hala yüksekse ısıları o zaman düşünürsün.

Yigit06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Yiğit
monster ın güzel birde kendime aldığım şu fan iş görüyor ikisinin linkide aşağıda
kendim aldığım : https://www.trendyol.com/frisby/fnc...elli-pro-standli-notebook-sogutucu-p-45516992
monster ın : ama daha iyisi olduğunu bildiğin veya bütçen fazla ise az bir araştırma yapabilirsin yada forumda konu açabilirsin

Neoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yasin esen
aynen kanka eğer garantisi varsa kesinlikle garantiyle bir konuş ama garantisi yoksa önce iyi bir teknik servise götür orada termal yenilemeleri yapılsın biri fazla diğeri düşük olsa diyeceğim ki o arızalı ama ikiside uçuk seviyede kesinlikle dediğimi yap termal pad yenilemesi olursa birse öyled dene sorun devam ederse aldığın kişi ile iletişime geç alırken denemedin mi hiç
Açıkcası denemek hiç aklıma gelmedi.Hiç böyle bişeyle karşılaşmadığım için. Garantisi bitmiş termal macununu değiştiricem tekrardan sağolun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

monster ın güzel birde kendime aldığım şu fan iş görüyor ikisinin linkide aşağıda
kendim aldığım : https://www.trendyol.com/frisby/fnc...elli-pro-standli-notebook-sogutucu-p-45516992
monster ın : ama daha iyisi olduğunu bildiğin veya bütçen fazla ise az bir araştırma yapabilirsin yada forumda konu açabilirsin
teşekkürler

Top Bottom