Neler Yeni

2.el xbox 9 nesil gamepad alınır mı

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Rafet Sunal
Beyler bu şahıs 2.el bir sürü gamepad satıyor. Kullanıcağım yerler forza 4 falan böyle arkama yaslanıp oyun oynamak amaçlı bazen de warzone2 de falan deneme amaçlı kullanırım o yüzden 2.el alayım diyorum da 2.el alınır mı ne diyorsunuz

Berat068

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Berat
Yani içini sökmedilerse ve yere falan atarak kullanmafılarsa alınır zaten pek bozulcak bi yeri yok tuşları göçertmemişlerse alınır ama sıfır alabiliyosan sıfır al

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,650
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ben bu linkteki arkadaştan aldım kolu 9. nesil. Mavi olanını almıştım aylardır kullanıyorum bir sorun çıkartmadı ama şans işi birazda.

Cihangir

80+ Gold
Beyler bu şahıs 2.el bir sürü gamepad satıyor. Kullanıcağım yerler forza 4 falan böyle arkama yaslanıp oyun oynamak amaçlı bazen de warzone2 de falan deneme amaçlı kullanırım o yüzden 2.el alayım diyorum da 2.el alınır mı ne diyorsunuz
alınır bende bu adamdan 2. el 9. nesil kırmızı olanı aldım

Megan

80+ Silver
neden böyle ucuza satıyor? yurtdışında 50 55 euro değil mi bu kol yurtdışından getirtse yine zarar ediyor

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Rafet Sunal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
neden böyle ucuza satıyor? yurtdışında 50 55 euro değil mi bu kol yurtdışından getirtse yine zarar ediyor
Hocam cihazların içi açıldı demişti bana
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bu linkteki arkadaştan aldım kolu 9. nesil. Mavi olanını almıştım aylardır kullanıyorum bir sorun çıkartmadı ama şans işi birazda.
Aldığımda ne gibi bir test yapmam gerekiyor ve ya test etmem lazımmı bilmiyorum

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,650
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler

Cihangir

80+ Gold

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,650
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
2.el de olsa 800tl çok ucuza veriyor. yukarda birisi içini açıyor yazmış. belki kaliteli parçaları ucuzlarla değiştiriyodur yine de günahını almayayım adamla konuşmadım ben
Ucuz değil 2. el için. Ayrıca bunlar konsolların içinden çıkan kollar, garantisi yok.

rafetsunal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Rafet Sunal
2.el de olsa 800tl çok ucuza veriyor. yukarda birisi içini açıyor yazmış. belki kaliteli parçaları ucuzlarla değiştiriyodur yine de günahını almayayım adamla konuşmadım ben
Hocam adama tekrar sordum adamda anakartına dokunmuyorum sadece kozmetik olarak temizlediğini söyledi

Megan

80+ Silver
Ucuz değil 2. el için. Ayrıca bunlar konsolların içinden çıkan kollar, garantisi yok.
Anladım genelde 1000 1200 arasında görmüştüm ikinci elleri. Aslında elden alınırsa test edilip alınabilir de kargoyla almaya çekiniyorum sıkıntı falan çıkabilir diye. İndirim gelirse sıfırını alacağım sanırım

Top Bottom