Neler Yeni

2 laptop arasında kaldım

ardakus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda
Arkadaşlar merhaba, ben grafik tasarim bölümü kazandım ve laptop almam gerekiyor. Oyun oynamayı seviyorum ayrıca müzik ile uğraşıyorum ve araştırmalarım sonucu 2 laptop arasında kaldım eğer kullanan yada bilgili olan varsa bana yardımcı olabilir mi? Hangi laptop daha performanslı ve güçlü olur?
Modelleri şu;

Msi thin gf63 12ve-082xtr

Monster abra a5 v17 4.4

Bunlar harici daha iyi bir laptop biliyorsanız(27k fiyatını gecmeyecek) lütfen beni aydınlatın
Simdiden teşekkürler

wocke

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İbrahim
Arkadaşlar merhaba, ben grafik tasarim bölümü kazandım ve laptop almam gerekiyor. Oyun oynamayı seviyorum ayrıca müzik ile uğraşıyorum ve araştırmalarım sonucu 2 laptop arasında kaldım eğer kullanan yada bilgili olan varsa bana yardımcı olabilir mi? Hangi laptop daha performanslı ve güçlü olur?
Modelleri şu;

Monster abra a5 v17 4.4

Bunlar harici daha iyi bir laptop biliyorsanız(27k fiyatını gecmeyecek) lütfen beni aydınlatın
Simdiden teşekkürler
Monster harici ne alırsan al

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Asil
Modelleri şu;

Monster abra a5 v17 4.4

Simdiden teşekkürler
Msi alman daha iyidir

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
N11 sepet indirimleri var şu an,
Hp victus 4050 vb. modeller var. O bütçede.
28.4kya 4060 var.
Msi thin hem güçsüz hem ısınıyor.

By badduk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Ertuğrul Özdemir
Sebebini söyleyebilir misin lütfen? Monsterın fpsleri daha yüksek görünüyor ve ekran kartı 90+15w msi 45w
aşırı derecede ısınıyor . ama çok ısınıyor . bayağı ısınıyor. klavyeye dokunurken elin yanıyor. öyle ısınıyor yani . yeterli mi kardeşim

ardakus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
N11 sepet indirimleri var şu an,
Hp victus 4050 vb. modeller var. O bütçede.
28.4kya 4060 var.
Msi thin hem güçsüz hem ısınıyor.
Hp victus bir arkadaşım aldı, aldığı günden beri mavi ekran veriyor bilgisayar o yüzden o markadan tırsıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

aşırı derecede ısınıyor . ama çok ısınıyor . bayağı ısınıyor. klavyeye dokunurken elin yanıyor. öyle ısınıyor yani . yeterli mi kardeşim
Yeterlidir, teşekkürler

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
606
İsim
Mete C. E.
Hp victus bir arkadaşım aldı, aldığı günden beri mavi ekran veriyor bilgisayar o yüzden o markadan tırsıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeterlidir, teşekkürler
Arkadaşın önce chipset sonra bios, sonra windows update açık bırakıp yüklemeyi ( driver) otomatik yapmayı denesin.
Bu hpye özgü bir şey değil. 2022/2023 laptopların hemen hepsi yanlış yüklemede mavi ekran veriyorlar.
Lenovo bazı modelleri hiç açılmıyor, direkt servislik oluyorlar.
Msi keza 1 haftada 8 defa windows kurarken mavi ekran yedim sonunda iade ettim ( performans tırttı)
Hp ile ilgisi yok yani durumun, yeni model laptop değerlendirmelerine bakın, hepsinde benzer sorunlar var, kullanıcı alışkanlıkları açısından.

aslan6226

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Çağdaş
Arkadaslar casper g870 kullaniyorum kızmayın sakın ısınma sorunu var ben simdi stok macun yerine termal grizly marka termal macun alıp kullansan ısılarda düşme olur mu yoksa sıvı metal mi uygulasam bana fikir verin lütfen

soul

80+ Silver
Modelleri şu;

Monster abra a5 v17 4.4

Simdiden teşekkürler
2 model de alınmaz. HP victus vardı onu al.

Top Bottom